Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak rossz tapasztalataim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak rossz tapasztalataim voltak a lányokkal akkor inkább hagyjam a fr@ncba őket?

Figyelt kérdés
Meguntam a folytonos visszautasításokat, azt hogy kihasználtak és megcsaltak..szerintetek van értelme tovább foglalkozni velük? másnak hogy megy a nőmenetes élet? 25F

2014. máj. 19. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jah, hagyd meg őket nekünk, akik nem így állnak hozzá!
2014. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én igazából ma jöttem rá, mikor a főnök is kifikázott, hogy bizony azért nem tisztelnek, mert gyenge vagyok testileg! Javaslom gyúrd ki magad, ha lenne pénzem és munkám én ezt tenném! Ha az ember ronda és nyomi, akkor már csak egy rakás izom segíthet csak meg a sok pénz persze! Remélem sok izomammal végre tisztelni fognak a lányok!
2014. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nyolc. Szerintem a lányoknak is.
2014. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
külsőmmel nincs gond a visszajelzések alapján. egyszerüen nem tudom megfogni a nőket.
2014. máj. 19. 22:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz célozni a kezeiddel ?
2014. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baj kedves kettes, hogy az tény hogy a lányokat vonzza a szépen kidolgozott test, pont ahogy a fiúkat a szép mellek és formás fenék a lányokon, DE, lehet hogy így nagyobb sikered lesz a lányoknál, de azok a lányok, akik csak az izomzatod miatt "akadnak" össze veled szerintem max alkalmi vagy 1-2 hónapos kapcsolatra valóak is lesznek, tehát nem hinném hogy csak izomzattal találsz majd egy komoly, hosszútávú kapcsolatot magadnak, aztán lehet csak én vagyok túl pesszimista de én személy szerint úgy gondolom hogy pl nálam nem számít hogy izmos e a srác, nem az izomzatába szeretek bele, ráadásul nem fog egész nap póló nélkül mászkálni, azt meg már meg sem említem hogy nem lesz egész életében izmos :D
2014. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

elég fura emberekkel akadhattál össze, ha állításod szerint külsőre jók a visszajelzések...

lehet a stílusod nem jöt be nekik

2014. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem voltak jó tapasztalataim is a lányokkal, de így is hagyom a fr.ncba őket.

23f

2014. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Figyelj, szerintem semmiképp ne add fel. Ha megcsalnak, lépj tovább. Ennyi. A kudarc, az semmi ahhoz képest, mikor senki nem csal meg, hanem szeret.
2014. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki nem próbálkozik nem is nyerhet! ;) szerintem ha feladod,azzal csak veszíthetsz.én is feladhatnám az alapján,amilyen fiúkkal "összetalálkoztam" de mégsem teszem,mert tudom,hogy egyszer találkozom majd olyannal,akivel minden klappol.legalábbis remélem.amíg a remény nem halt meg,addig a boldogság sem :)
2014. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!