Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, van olyan akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan akinek tetszik egy ilyen test?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 26. 14:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nekem egy kicsit sem tetszik
2014. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem bejön :)

Legalább lehetnél a személyi edzőm :P

2014. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A forma az jo,csak a genetikád a rossz,persze a testépitéshez.
2014. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerintem meg te vagy egy S Z A R, fõleg anonimban, kép nélkül :-D A többinek köszönöm az értelmes hozzászólást
2014. aug. 26. 15:48
 15/21 anonim ***** válasza:

13: Nyomorék kis csíra vagy, gondolom egy hájgép, vagy egy vézna ovis.


Egyáltalán nincs rossz genetikája a kérdezőnek, és szépen kigyúrta magát. Persze tudja ő jól, ahogy én is, hogy ez a sport mindig is arról szólt, hogy sosem tökéletes semmi, mindig van min javítani, na de ez ennek a sportnak a lelke, hogy formáljuk a testünket, és minél közelebb kerüljünk egy elképzelt tökéletes testfalépítéshez, ez egy életforma, egy véget nem érő út!

Nyilván az ilyen csíráknak mint te 13 erről fogalmad sem lehet, mert azt sem tudod mi az a kitartás és szenvedés, mind az edzőteremben mind a mindennapokban, mind a konyhán mikor diéta van stb.

2014. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15.!


Én csak az én véleményemet irtam...


Nem tudom honnan a faszombol veszed azt,hogy én semmiről sem tudok semmit...

2014. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Amúgy attól, hogy valaki kigyúrt az nem jelenti azt, hogy jó a genetikája. Bárki lehet kigyúrt, ha komolyan neki vág és keményen edz. Ez a kis mell meg nem sugall jó genetikát hacsak nem elfelejtett rá edzeni.
2014. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Uhh, nagyon jól nézel ki, nekem tetszik :) Sőt, az is ha valaki még ennél is "nagyobb".
2014. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#16, irigy kis nyomi vagy.
2014. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Kis mell? ???? :-D 100 g ch mellett még így is nagyobb mint a kedves provokáló válaszolónak, pedig így se kicsi :) De azért élõben nem lenne ekkora szád ugye?? Gondolom vagy egy kis kövér irigy hülyegyerek vagy aki erre élvezkedik hogy itt trollkodik, vagy egy kis kamu gyúrós aki rájött hogy soha az életbe nem fog így kinézni, tehát mégegyszer leírom, a testépítõ versenyeken a bírók az arányokat, szimmetriát, szárazságot pontozzák, nem egy bíró, mondjuk 8-10. Mivel mindig dobogós helyen végeztem, végzek, vagy a közelében, akkor csak nem lehetek ekkora xar, mint ahogy a válaszoló állítja ;) De amúgy az általános műveltségével is gondok vannak mert olvasni se tud, nyilván nem véletlen írtam hogy LÁNYOK véleménye érdekel!
2014. aug. 27. 07:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!