Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rákattant a munkatársam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákattant a munkatársam a barátomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszer látott a csaj(19 éves) a barátomról fényképet, akkor megjegyezte, hogy jól néz ki, majd hónapok múlva kinézte a telefonszámát a mobilomból, miközben mosdóban voltam. Másnap barátomnak volt tőle egy nem fogadott hívása (azonosítottuk a számot), amikor visszahívta azt mondta a lány, hogy ő nem kereste.

Mondtam barátomnak, hogy csörgesse meg a munkatársamat a jelenlétemben, hogy lássam mit reagál. A telefonjához kapott és azt mondta egy másik kollégámnak, hogy zaklatják, nem volt beírva a telefonjába a párom neve. Később felhoztam neki, hogy hívott engem egy ismeretlen szám (persze ez nem igaz), hogy reagál-e rá valami olyasmit, hogy: tényleg? engem is zaklatnak, de csak sunyított, pedig ha zaklatnák azt elmondaná, biztos vagyok benne.

Én úgy csinálok, mintha semmiről nem tudnék egyenlőre... cirkuszolni nem akarok, mert bekavarhat nekem annyira, hogy kirúgjanak vagy rámenjen a kapcsolatom, ha normálisan kérdeznék rá akkor tagadna. Nehéz elviselni, hogy fél méterre ül mellettem és vissza kell fognom magam.


Mit csinálnátok a helyemben?



2014. aug. 26. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki hogy mindenről tudok . Aztán meg h akadjon le róla.
2014. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"hónapok múlva kinézte a telefonszámát a mobilomból, miközben mosdóban voltam"


Ezt miért tudod ilyen biztosra, hogy így volt?

2014. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!