Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa ez a ferfi munkatarsam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa ez a ferfi munkatarsam, de miert?

Figyelt kérdés
adtam neki egy tolat,mert nem volt nala,es nyujtottam felé és láttam elvan gondolkodva zavart volt,es ahogy odaadtam neki picit osszert a kezünk es ilyen elcsuklo hangon mondta,hogy köszöni. mi lehetett vele?

2013. nov. 3. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Meghatódhatott.
2013. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zakathol ***** válasza:

Néha van nekem is, hogy ok nélkül elcsuklik a hangom egy pillanatra. Nyilván semmit nem jelent.


De az is lehet, hogy te vagy élete szerelme, akit valamiért nem kaphat meg, így a bambulás közben valójában arra gondolt, hogy hogyan ölje meg magát. A kezébe adott toll láttán eszébe jutott, hogy akár a szemén keresztül az agyába is bökhetné.

2013. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Félre nyelt:)
2013. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ennyi? szóval ez minden amire alapozod? mert ha igen akkor ez kevés.


Amúgy meg mire gondolsz, hogy tetszel neki? Hogy zavarban volt mert bejössze neki stb? lehet ő mindekitől zavarba jön, meg hány éves? mert egy 45 éves csávó nem hiszem hogy zavarba jött volna, max elcsuklott vagy valami

2013. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
35éves férfi
2013. nov. 3. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet meglepődött, most először kapott valakitől valamit.
2013. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Zavarba gyütt"
2013. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ahaam, hát lehet "szegény" egy elég későn érő tipus, vagy pedig hogy semmi jelentése nem volt. Volt már kapcsolata? Házas?


mert ha akármelyik, akkor nem valoszinű, bár persze 35 évesen szabad zavarba jönni, csak mondjuk ennyitől talán mégsem.. hát végül is nem 45 éves, lehet tényleg most adott neki elszöször valaki valamit :) neki ez így kimaradt eddig

2013. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!