Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtam tegnap este egy üzenetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam tegnap este egy üzenetet egy fiúnak, de még nem válaszolt. Csak várjak vagy írjak megint majd?

Figyelt kérdés
Mostanában nem beszélgettünk, mert mindketten nyaralni voltunk, de előtte olyan jól elvoltunk. Szinte minden nap írtunk egymásnak kisebb nagyobb szünetekkel az elmúlt bő 1 évben. Csak barátok vagyunk, de nekem tetszik és már hiányzik (ezt ő nem tudja, de nem is baj, nekem így is jó). Tegnap este írtam neki és még nem válaszolt, pedig láttam hogy másnak meg igen. Ha nem róla lenne szó nem csinálnék belőle ügyet, nem vagyok ilyen, de így más. Most csak várjak vagy esetleg írjak neki egy kicsit később újra? Nyomulós se akarok lenni, de szeretnék vele megint beszélgetni. Nem értem miért nem ír, jóban vagyunk, nem is vesztünk össze. Van valakinek tippje vagy tanácsa?
2014. aug. 26. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy kicsit.
2014. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várd meg míg ír. Mindenképpen!
2014. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lehet,hogy egyszerūen nem akar veled beszélni.
2014. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Snowboard válasza:
Öld meg
2014. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Meddig érdemes várni?

2014. aug. 26. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem válaszol :D Azt írtad jóban vagytok, nem vesztetek össze, tehát mindenképpen fog írni. Nyugi van! Foglald le magad addig is :)
2014. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!