Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltam már egy lánnyal kétszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam már egy lánnyal kétszer is buliba!? Többi lent

Figyelt kérdés

Voltam már egy lánnyal kétszer buliba,egy társaságban voltunk.Sokat beszélgettünk és nevettünk mind a kettőnkben volt egy löket, :D ,és már kétszer észre vettem,hogy mélyen a szemembe néz,(mind a kétszer egy nevetés után volt) mit jelenthet?

Nem mertem megcsókolni,mert mi van ha nem azért nézett így...

Pedig szerintem a szimpátia kölcsönös,de nem vagyok benne biztos.


2014. aug. 27. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba...gondolom neki inkább pasi kell, nem egy ilyen idióta.
2014. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közeledj hozzá szépen lassan. Öleld át, simogasd meg az arcát. Ez nem annyira tolakodó mint egy hirtelen csók, de egyértelmű jelzés arra hogy bejön neked. :)
2014. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te is értelmes vagy ;)
2014. aug. 27. 11:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolóra értettem,köszönöm a 2. rendes választ.
2014. aug. 27. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:

A stílustól eltekintve egyébként #1 nem mondott hülyeséget :-P azzal, hogy talán máshogy kellene megközelítened a dolgot.

Mondjuk hívd el egy randira és rögtön kiderül minden ...

2014. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!