Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen érzésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen érzésem?

Figyelt kérdés
A férjemmel 6 éve vagyunk házasok, voltak kisebb nagyobb problémák a házasságunkkal, de valahogy mindig megoldottuk, viszont a szexuális életünk eléggé megromlott. igazából nálam csökkent a "tűz". Most ő kiment külföldre dolgozni, mert itt megszűnt a munkahelye, én pedig azon kívül, hogy nagyon bánt a dolog, és hiányzik, úgy érzem mintha kaptam volna még egy esélyt az élettől. Azóta többet tudok magammal törődni, és egyre jobban visszatér a régi énem, és talán a tűzet is érzem magamban. Alig várom a férjemet haza, és ő ezt nem érti, ha beszélünk, mindig megjegyzi, hogy megváltoztam, még a mozdulataim is. Én ezt nem bánom, de nem értem én sem magam? miért van ez?
2014. aug. 27. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod, sokszor a legnagyobb tűzzel égő szerelmet is ki tudja oltani a házasság, az összeköltözés és közös hétköznapi gondok...ugye amíg gimiben suli után átjártok egymáshoz dugni, addig tart a rózsaszín köd...de amikor már a széjjelhányt zokniját szeded össze és mosod, ő meg tizedjére is helyetted viszi ki a budipapírba csomagolt véletlenül a fürdőben felejtett használt tampont, kicsit kiábrándul az ember...stressz, idegeskedés, kisebb súrlódások: számlák, miért etted meg az utolsó túrórudit, ezerszer megmondtam, hogy rakd a szennyesbe, megint egész éjjel horkoltál, nincs pénz a számlára, szokj le a cigiről...nem inkább te szokj le minden héten új cipő vásárlásról ...stb. ismerős? Azt mondják a hosszú kapcsolat titka, ha amúgy valami miatt sűrűn vagytok távol egymástól. Sokaknak pont rossz irányba fordul a kapcsolata egy ilyen miatt, nálad örülj, hogy pozitív hatást váltott ki! Remélem...sőt kívánom, hogy legyetek sokáig boldogak! ;)
2014. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!