Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exemmel álmodtam éjszaka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel álmodtam éjszaka, olyan érzésem lenne, mintha megcsaltam volna a barátom. Miért érzem ezt? És minek álmodok a volt barátommal?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt. Minden rendben van, szeretjük egymást.

Az exemről többet kell mesélni, hogy magyarázatot kapjak. Az előző barátommal 2 és fél éve szakítottunk, mert megcsalt 1 hónap járás után. Na a lényeg, hogy hónapokig vágytam még utána, annak ellenére, hogy tudtam, hogy milyen ember. Mert hát én buta, megbocsátottam volna neki és azt mondta, hogy keres majd, itt is átvert, nem keresett. Sokáig tartott míg túltettem magam rajta, aztán nem sokra rá találkoztam életem Szerelmével.

Na hát.. nagy ritkán álmodok az exemmel, mint minden más ismerősömmel. Az volt, hogy olyanok voltunk, mint a legjobb barátok, mindenhova együtt mentünk, eljött hozzám, hülyéskedtünk. Aztán valamit csináltam, ő meg hirtelen odakerült és véletlen hozzáért a kezem a fenekéhez, majd kitalálta, hogy péntek este találkozzunk. Erre én mondtam, hogy nem, mert a Barátommal találkozok, ő meg ezután direkt megfogta az én fenekemet (ami nem esett rosszul). Aztán uszodába kerültem vele, magamra hagyott, eltévedtem. Pedig már elmondta volna, hogy a valóságban miért csalt meg. Erre felébredtem. Azóta úgy érzem, mintha megcsaltam volna a barátomat (bár nem tettem ilyet soha és nem is fogok, de ilyesmi érzés lehet az).


Lehet, hogy azért álmodtam ezt, mert a legjobb barátnőm most hasonlóan ismerkedett meg a leendő barátjával (már randiznak, ezért írtam így) és pont tegnap elalvás előtt ezen gondolkodtam?



#megcsalás #rossz álom az exxel
2014. ápr. 23. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az álmok úgy történnek hogyha felzaklatják az illetőt és emlékszel rá mit álmodol általában az nem történik meg,nem kell megilyedni
2014. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy megijedek, hanem bűntudatom van olyanért, amit soha nem is követnék el. 18/L
2014. ápr. 23. 22:04
 3/3 A kérdező kommentje:

Azóta volt 2 álmom is vele.

Az egyikben elmondta, hogy miért csalt meg: mert nem szeretett nálunk lenni, mert kihallatszik minden a szobámból. Ja és szintén jóban voltunk, de nem volt köztünk semmi. WTF, azért ez az álom után jót nevettem.

A másikban meg a Barátommal jóban volt (ők nem ismerik egymást a valóságban), meg a barátnőimmel is (pedig ők sosem "csípték"). Na és a barátom meg az exem folyton együtt lógtak, sokszor én is velük voltam. Eléggé bizarr egy álom volt.


Szóval még mindig álmodok vele. Mégis miért??

2014. aug. 2. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!