Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk nem bírják az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem bírják az ilyen csajokat?

Figyelt kérdés

Elég visszahúzódó vagyok és szeretethiányos, sok törődésre van szükségem. Nem akarok egész nap a barátom nyakán lógni mert az biztos idegesíti, de nekem erre van szükségem, hogy vele lehessek. Nem szeretek bulikba járni, inkább itthon ülök átölelem a barátomat és megnézünk egy jó filmet.

Meg azt nem mondom hogy egyedül "életképtelen" vagyok, de azért szeretem ha a pasi, nálam komolyabb és kicsit irányítgat, meg segít boldogulni. (nem anyagi támogatásra gondolok)

Csak nem tudom hogy a fiúknak ez bejön-e. Gondolom jobb egy magabiztos lány akit nem kell egész nap pátyolgatni. : /


2014. aug. 27. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
nekem bejön az ilyen :)
2014. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen lánynak, mint Te. De sajnos mindenhol csak a bunkó, öntelt, beképzelt "lányokat" találom, akiktől az életkedvem is elmegy. Ti, Kedvesek, merre vagytok?
2014. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az odabújós aranyos lányok akiket lehet szeretgetni és nem igénylik hogy mindig vigyem valahová, (nem mintha probléma lenne, csak én is szeretek otthon ellenni és ha tudom hogy ő ígyis elvan velem az csak jó)

így amit leírtál nekem bejönnél :)

2014. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Eskuszöm pont az esetem vagy!!! (Komolyan)

18f

2014. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha kikapcsolom a "szellemi oldalam" és csak a "lelki oldalam" nézem ez a legideálisabb eset :) én is otthonülős vagyok ezért jó ha a párom is szereti, de nem azt jelenti soha nem mennénk sehova, csak nem minden este...a sok törődés azonos :) szerintem nincs vele gond :) szerintem nem csak nekem tetszik ez a hozzáállás :) csak a sok együttlét mellett sok kompromisszumot kell kötni...
2014. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok...barátom szereti ahogy észrevettem...csak néha van egy kis veszekedés, amikor ő menne én meg nem...
2014. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Pont ilyen lányra vágyok, csak ők nem rám. :/
2014. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha ezek mellett kreatív vagy, vannak ötleteid és a kreatív gondolkodást nem tartod értelmetlennek akkor ez számomra egy álom :)
2014. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#5-ös..hát elég sok kompromisszumot..az biztos.

Én is ilyen lány vagyok,és a barátom sem annyira olyan pörgős fajta,de ő jobban igényli hogy elmenjünk valamerre,ne mindig csak otthon üljünk,de azért ezzel én is egyet értek.

Viszont kérdező,jobb,hogy ilyen lány vagy,hamarabb találsz magad mellé valakit,érzelmes lehetsz és ez jó :) Én is ilyen vagyok..imádok a barátom nyakán lógni,nem minden percben,de azért majdnem mindig :D

Szeretem ha szeretnek és ő is éppen ilyen..remélem te is találsz egy ilyen rendes fiút,amilyen te vagy :)

2014. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ilyenek jönnek be :)


Csak, hát sajnos nagyon ritka az amikor emellé még szépség is társul... :(

2014. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!