Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk a rámenősebb nagypofább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk a rámenősebb nagypofábbú csajokat bírják jobban vagy inkább a visszahúzódóbb fajtájú lányokat?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Ez nagyon vegyes. :)

Van aki a rámenős csajokat, és van aki a visszahúzódó csajokat részesíti előnyben. Én konkrétan nagyon nemszeretem a rámenőseket. :P

2008. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a fiuk azert csipik a nagypofabbu csajokat,mert ugy gondoljak,ha mar ilyen vaganyak jobban kaphatok barmire....gondolom neked is jobban tetszenek a vaganyabb fiuk,mint a csendesebb tipusuak.
2008. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
A túl magabiztos, nagypofájú csajok nekem nem tetszenek, de az sem, ha úgy kell belőle kihúzni a szavakat, és nem lehet vele társaságba menni. Bár sokszor van, hogy megtetszik egy ilyen lány, de akkor biztos meg akarnám változtatni, az pedig valószínűleg nem sikerülne. Egy enyhén visszahúzódó, vagy egészséges önbizalommal rendelkező lány az optimális szerintem.
2008. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
A nagypofájú csajok könnyen kaphatóak mindenre. A normális pasik inkább a visszahúzódóbb lányokat szeretik, mert nem teszik magukat, mint a r"bancok. Ez az én véleményem. Lehet lepontozni, ha nem tetszik.
2008. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
én ugy gondolom ha normàlis kapcsolatot szeretnél.akkkor elöször is add magad akörmilyen is vagy.hisz az a legjobb ha olyat talälsz magad mellé aki azert szeret amilyen te magad vagy.amugy meg én szerintem komolyabb kapcsolatba(az én tapasztalatom szerint)--->pont a között van mint amit leirtäl.se nagy pofäju se pedig nyämmyila csajok...legyél magabiztos,hatärozott,ellendben kedves nö,és mosolyogj sokat. a szomoru csajoktol menekülnek a pasik.
2008. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell rámenősnek lenni, csak mosolyogni, és a barátnők gyűrűjéből esélyt adni a férfiaknak.
2008. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki másfélét szeret.
2008. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
80%
szerintem egy biztató mosoly, néha egykét jel amit nem nagyon lehet félreérteni pont elég, de nem kell túl rámenősnek lenni, mert az idegesítő is lehet, meg elgondolkozhat rajta hogy ha midnenkinek ezt adod akkor bitch vagy :D (mmint a túl rámenősséget)
2008. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát szentem is vegyes de én utálom a rámenőseket és a nagyon visszahúzódókat is a kettő közt az ideális szentem
2008. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!