Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen csókolózni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen csókolózni vagy eddig csak rossz embereket fogtam ki?

Figyelt kérdés

Eddig 3 fiúval csókolóztam.

1. Kb. egyenlő volt egy hallal.

2. Tűrhető volt de nem az igazi.

3. Áhh a legrosszabb... már nem is tudom mihez hasonlítani. Szinte az egész arcom tiszta nyál lett.


A fiúk közül egyik se jött be úgy igazán. Ezért lehet, hogy nem tetszett annyira? Vagy csak olyan embereket fogtam ki akikkel nem jó?

Pl.: A filmeken tök élvezhetően néz ki... Most komolyan jobb számomra nézni mint csinálni? :D Ez beteg. :D



2014. aug. 27. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rossz embereket fogtál ki (és jobb, ha tetszik is.az illető)
2014. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Túlhájpolt dolog a csókolózás, annyira nem jó mint amilyennek a filmekben próbálják ábrázolni, de azért nem is annyira rossz, mint ahogy te gondolod. De most mit vártál, random alakokkal akiket nem is különösebben bírsz, velük mitől lenne jó...?
2014. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pedig az egyik legjobb dolog a csókolózás akár órákig is lehet ha van hozzá megfelelő partner és nagyon élvezetes van rengeteg féle technika amitől nagyon különleges tudd lenni :D


F

2014. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
rossz embereket fogtál ki, ennyi. régebben én ist azt hittem, hogy túl van hájpolva az egész dolog, de 34 emberen kellett magam "átsmárolnom", amig nem jött egy srác, akivel olyan volt csókolózni, hogy még ma is beleremeg a lábam (pedig nem is jártunk, sőt azóta sem). szóval hajrá! 18L
2014. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak olyannal csókolozz, akibe szerelmes vagy.
2014. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Mi Kristennel, jobban csináljuk.
2014. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha szerelmesen csókolózol, annál nincs élvezhetőbb a világon :$
2014. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet kellett volna hozzá a vonzalom is, és akikkel eddig csókolóztál nem tudtak jól csókolózni. Ismertem olyat, anno tiniként, aki meg volt róla győződve, hogy hű, de jól csókolózik, majd hallottam 1-2 lánytól, hogy nem is.

Szeretek csókolózni Párommal, nagyon jól tud, sokféleképpen lehet is, volt, mikor vadabb, olyan ellentmondást nem tűrő, mégis jó volt felizgatott, ahogy magához húzott, aww. Gyengéden, érzékien is, néha szoktunk játszani is kicsit, hogy húzzuk a másikat, imádok csókolózni, főleg Vele.

Nyugi biztos megtaláld azt, akivel neked is élmény lesz a csókolózás, csak legyél türelemmel.

2014. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rossz embereket fogtál ki. Illetve ahogy a többiek is mondták, ha nem vonzódsz az illetőhöz, csak várod a csodát, az nem lesz olyan felemelő élmény. Majd ha olyan sráccal csókolózol, aki tetszik neked, akit kívánsz, akkor élvezni fogod.
2014. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a közelemben laknál adnék neked igazi finom érzéki csókot. Lenne aztán összehasonlítási alapod a jövőre.

36f

2014. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!