Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nem dohányzó számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem dohányzó számára nagyon rossz egy dohányzóval csókolózni? Mennyire kellemetlen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ mit szív, a nem zavarótól az elviselhetetlenig terjed, nekem pl volt olyan, hogy a egyszerűen nem tudtam csókolózni a lánnyal, szó szerint rosszul lettem a cigi visszamaradó ízétől.
2008. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Kellemetlen...nem véletlen mondják, hogy olyan, mintha egy hamutálat csókolgatnál. Most biztosan le leszek pontozva, de az helyzet, hogy a dohányzók nagy részének fogalma sincs, hogy mennyire büdösek, csak akkor döbbennek rá, amikor maguk is leszoknak.

Nem elviselhetetlen, de kellemetlen..

2008. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, kellemetlen. Elviselhető mértékben, de az. Egy nem dohányzóval összevetve pedig fényévnyi a különbség.


Annyit tennék még hozzá, hogy pl egy rágó után is megmarad az íze, nem sokat oszt vagy szoroz.

2008. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most egy picit megijesztettetek, még sose csókolóztam... (17/L)
2008. dec. 25. 16:09
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem eddig nem volt vele gondom...ha rendszeresen fogat mos,amikor pedig nem tud,rágózik, semmi gond!
2008. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember nem tudja, és hirtelen 'szembesül' ezzel, simán elhányhatja magát. Mondjuk, mire a csókra kerülne a sor, azért már többnyire lehet tudni... na, ez azon kevés esetek egyike, amikor nem érezném magam jól csók közben.
2008. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én barátom cigizik (nem is keveset) én pedig nem. És semmi undorító nincs benne. Nem csak azért mondom, mert már megszoktam, az elején sem volt visszataszító. Pedig amúgy utálom a cigi szagát.
2008. dec. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

"Mintha egy hamutartót nyalogatnál"

De szerintem nem. A volt barátom rendszeresen dohányzott. Engem nem zavart... ha igazán szereted, szinte észre sem fogod venni. De inkább szoktasd le. Egy lány miatt egy fiú bármire képes.

S.

2008. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csókolóztam olyannal aki dohányzott.

Egyik esetben a fiú, utána rágózott, ivott, az nem volt olyan szörnyű, de a másik volt, hogy a cigi után csókolt meg egyből, azt hittem kidobom.. Nagyon gusztustalan volt számomra az a tömény cigi íz.

Nehezen bírom a füstöt, a szagát is, ízét is, nekem nagyon kiábrándító

2008. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátom dohányzott és ha reggel elszivott egyet este is éreztem rajta, pedig mosott fogat és rágozott, hogy eltüntesse, mert tudta, hogy rosszul vagyok tőle.

Én nagyon nem szeretem...Ki lehet bírni, mert mégiscsak szereted, de én megpróbáltam minden barátom leszoktatni róla.

2008. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!