Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan felhasználó aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan felhasználó aki szimpatikus neked, de nem mersz ráírni ha igen ki az?

Figyelt kérdés

Én most így vagyok vele, és nem tudom írjak-e neki :D

L


Tanács ??? Érdemes itt ismerkedni, ráírni a másikra ?



2014. aug. 27. 17:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Írj nyugodtan, vesztenivalód nincs.

Arra azért figyelj, h. nagyon ne éld bele a kapcsolatba magadat, az oldal anonimitása miatt bárki ülhet a gép túlsó oldalán, nemcsak álmaid hercege.

2014. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Van olyan aki szimpatikus de azért nem írok rá mert már meguntam, hogy soha nem válaszolnak azok akikre ráírok, meg elõbb vagy utóbb õket is megunnám.
2014. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Van akire ráírnék :P azok közül akik névvel vannak.
2014. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
miért vagytok ilyen negatívak? lehet hogy életed szerelme pont itt van, te meg inkább meg sem próbálod. butaság
2014. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%

Írj, mi vesztenivalód van? Maximum nem válaszol, vagy válaszol, beszélgettek de aztán mégsem lesz belőle semmi. Legalább megpróbáltad és nem azon gondolkodsz, mi lenne ha írnál neki.


Anno én is kétszer írtam a jelenlegi barátomnak először mert az első üzenetemre semmit nem reagált, de a második után már beszélgettünk rendesen. Azt mondta, túl sok üzenetet kap és nem ír vissza mindre. (Amit meg is értek, általában én sem reagálok semmit a nekem írt üzenetek 85%-ára.) Szóval érdemes próbálkozni szerintem.

2014. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Írj rá, majd 1-2 levélváltás után kiderül, hogy érdemes-e folytatni vagy sem.
2014. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!