Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így elérhetném, hogy rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így elérhetném, hogy rám írjon az a felhasználó (fiú/férfi), akinek szimpatikusak a válaszai? Szerintetek gyerekes az ötletem? (Gyk)

Figyelt kérdés

Csak beszélgetni szeretnék vele, semmi több.

Nekem kellene írnom neki, mert én szeretnék vele beszélgetni, de nem visz rá a sors...

Azt találtam ki, hogy aki olvassa ezt a kérdést (nem rejtett névvel rendelkező felhasználó), ő szánjon meg és írjon nekem egy privát üzenetet. :) Senkinek sem írok vissza, csak neki (ha esetleg ő is küldene egy levelet).


Nem tudom, hogy hány éves, ezért írtam azt, hogy fiú/férfi. A napokban is válaszolgatott különböző kérdésekre (ma is).


Tudom, hogy furán néztek, mikor olvassátok a soraimat és, hogy nem kellene így túlaggódnom a dolgokat, de ez sokat jelentene nekem.

Köszönöm, hogy elolvastad és még nem ugrottál ki az ablakon.

Mindenkinek további szép estét!


/Egy félénk lány/



2014. jún. 29. 18:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
írj neki
2014. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, én vagyok, csaj új accal :) De írnod kell, hogy megismerj! :)
2014. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egy teljesen anonim oldalon vagyunk, nem értem, hogy mitől félsz.
2014. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem visz rá a sors? :D
2014. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sokszor ha normálisan,nem perverz dolgokkal írsz rá egy emberre akkor sem ír vissza.
2014. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
tech vagy ki a tököm az?
2014. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Te irtad ki már délután is, hogy nem mersz ráírni? Szerinted ha napjában többször is megkérdezed, akkor ő magától rájön, hogy beszélni akarsz vele?

Vagy írj rá, vagy felejtsd el ha ennyire betoji vagy :)

2014. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha egyszer ismered nem lenne egyszerűbb leírni a nickjét? Vagy írj rá, bár az túl triviális megoldás volna.
2014. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 10? :D De legalább nevettem egy jót. :D Ezért hálával tartozom. :D
2014. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#7

Én ma sem és máskor sem írtam ki ilyen kérdést. Nem én voltam, ezek szerint másnak is van ilyen "problémája". :)

2014. jún. 29. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!