Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom szerelmes belém? 15L

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom aki nemrég el mondta hogy belém szerelmes de én az ö egyik haverjába vagyok ugymond bele esve...

Mikor megtudta hogy a heverja tetszik nekem azt mondta hogy nem baj és hogy örülne ha össze jönne nekünk. De egy két hét múlva meg kérdeztem tölle hogy az a haverja aki tetszik nekem mért bámul engen mindig.

Másnap azt mondta hogy megkérdezte és csak szereti nézni hogy ki mit csinál, azóta nem mer velem beszélni mióta beszélt a legjobb barátommal. Gondolom nem csak egy kérdést tett fel...

Nem tudom mit csináljak!



2014. aug. 27. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Szerelmes beléd.
2014. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemakarja hogy össze gyere a haverjával!

Azt hogy nem baj és örülne azért monta hogy ne legyen ugymond "cink"..

De ezt vele kell megbeszélned


18f

2014. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már próbáltam vele beszélni de mindig eltereli a szót kb arra hogy beszéltem e a haverjával...
2014. aug. 27. 19:15
 4/4 anonim válasza:

Igen, a legjobb baratod szerelmes beled. Es velemenyem szerint, amikor beszelt a haverjaval, akkor:

1. Vagy elmondta neki, hogy szerelmes beled, es hogy ne probalkozzon nalad.

2. Hazudott neki vmi olyasmit, mint pl. hogy teged zavar hogy folyton bamul, es hogy nem erdekled, es hogy hagyha abba.

3. Vagy egyeb hasonlo.

De 90% az esely ra, hogy a haverja akibe beleestel, mar azert nem nez tegd mert a legjobb baratod beszelt vele.

2014. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!