Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba és nem igazán tudom ő hogy érez, mert sokszor félreérthető, mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Egyik este csak úgy szívecskés, puszi küldős dolgokat küldött facen, én kérdeztem, hogy ezt miért? Erre azt mondta csak úgy, majd egyszer "véletlen" a zsebe küldött szívecskét, és erre mondtam, hogy ezt meg kellene beszélnünk személyesen...erre azt mondta, ugye hogy a zsebe volt, és azóta nem igazán küld ilyeneket....
2014. jún. 25. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy tényleg igaz. mondjuk elég hihetetlen, de nekem is van hasonló történetem, mondjuk szerintem csak megnézte mit reagálsz rá.csinád meg te is vele, csak mondj más okot :D:D
2014. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
küldj neki te is és mond hogy a macska volt.
2014. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy a macska volt?! :D Am azt tervezem, hogy amikor legközelebb talizunk elmondom neki...jó ötlet?
2014. jún. 25. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
az is jó, de tudod a macska is rátud lépni a billentyűzetre.. amúgy ne zúdítsd rá az egészet egyszerre szerintem.
2014. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra gondoltam, hogy ugyan úgy hülyülünk mint szoktunk és csak úgy ha megkérdezi, h mire gondolok mert szokta, akkor mondanám neki, hogy már többet érzek iránta mint barát. :)
2014. jún. 25. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:

úgy szerintem jó lesz..

sok sikert.

2014. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jún. 25. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!