Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy pasiba, de van barátnője?

Figyelt kérdés
Nagyon beleestem egy pasiba, még tavaly nyáron. Azóta nem tudom elfelejteni, és, hogy őszinte legyek nem is akarom, de közben lett barátnője (nem régóta). Mi lenne a legésszerűbb megoldás? Várjak, vagy felejtsem el mégis? Ha igen, hogyan? Nem tudom kiverni a fejemből. :( A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm! 17L
2014. aug. 27. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor verd ki az én fejemből.
2014. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ess bele egy másikba
2014. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, úgy nehéz lesz. Szóval vártál rá egy évet, de ő le se sz.r? A legésszerűbb lenne ha szépen befejeznéd a róla való álmodozást és ne nézegesd a képeit.
2014. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor jöhet a harc! :D


KERESETLENÜL


most ilyen korszak van ez már a harctér

nincs nyegle smúzolás nincs antik arcél

most már kisírom semmi nem riaszt el

hogy én: szeretlek légy te bárhogy ezzel

a Föld is lakható hely lett miattad

épp csak nem veled – te aztán megadtad

ez van s hogy mennyi tartást várhatsz tőlem

nem tudom: erőm szivárog belőlem

de oly rég tartom ezt a mérlegformát

kezemmel egybeforrt az égő korlát

így te csak nyugodtan értékeld másképp

nem estem még le s nem húzódtam hátrébb

bár mint az öngyilkos cseléd a gangról

hozzád ki mernék lépni önmagamból

2014. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!