Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szemében az a "normál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szemében az a "normális pasi", aki jól néz ki és van önbizalma a pozitív visszajelzéseknek köszönhetően, a többiek mind "nyomik"?

Figyelt kérdés
Sokszor látok lányokat nyavalyogni,hogy nem találnak normális pasit,persze a kulcsszavak között ott lapul a "jóképű" és az "izmos",általában azzal térnek ki,hogy az önbizalom a lényeg.De kérdem én,mire legyen önbizalma annak,aki sosem kapott még pozitív visszajelzést egy lánytól sem,20x évesen kapcsolata sem volt?Persze ha egy kevésbé vonzó fiú önbizalommal teli,azt kiröhögik,megalázzák.Én szoktam kiírni kérdéseket,hogy magas vékony(190cm/90kg)srácként nem kellek a lányoknak,nem volt barátnőm sosem stb. és jönnek a privátok csajoktól,hogy "törődj bele lúzerkém,ez van","magas,vékonyan sosem lesz csajod,mert férfiatlan alkat"és a valóságban szintén így viselkednek,nem vagyok túl jóképű+magas vékony alkat és máris keresztülnéz rajtam mind,mintha nem is léteznék és csak a helyes srácokkal vannak.Sajnálom,hogy nem vagyok a legjóképűbb és legizmosabb gyerek(ezen próbálok változtatni,kondizok),valamint nem származok tehetős családból és ezért már mindegyik magasról tesz rám.
2014. aug. 28. 19:06
 1/8 WheneverYouWant ***** válasza:

fél év alatt fel lehet magad úgy pumpálni hogy jól nézz ki... a lányok egyébként szeretik a magas pasikat...

Egyébként ha nyominak érzed magad azt a lányom megérzik... és ezt fogják benned látni.

olyan mint hogy a kutyák megérzik ha félsz és akkor támadnak...

2014. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja és manapság már a csajok szoktak kezdeményezni úgymond,ha rád sem néz egyik sem,biztos lehetsz abban,hogy 0 százaléknyi esélyed van.
2014. aug. 28. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy mi a gond a magas+vékony testalkattal? Mi kell nekik, kigyúrt törpe?.. Nem értem őket. Egyébként meg a 190/90 nem is olyan vékony, nincs vele gond, szerintem. ( 17L )
2014. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Azokat az üzeneteket nem lányoktól kapod.

2. Nem mindenki ad meg kulcsszavakat, az utcán talán ha meglátsz egy nőt hologram van a feje fölött, hogy csak jóképű pasival randizik?

3. Nem csak a másik nemnél aratott sikerek adnak önbizalmat, sőt hatalmas baklövés erre önbecsülést alapozni.

4. Az arányaid teljesen jók, nem tudom mit sír a szád.

5. Nem csak a csajok kezdeményeznek.

2014. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az önbizalmat nem mások véleményére kellene alapozni. Nem vagyok csaj, de szerintem az a nyomi aki képtelen a saját életét irányítani, változtatni rajta, mert csak a döglött hal úszik az árral vagy az aki arra AKAR menni. Namármost ehhez pedig kell hogy ne másokon múljon, hogy elégedett vagy -e magaddal. Jó kezdés, ha eléred, hogy mások véleménye pozitív legyen rólad, mert akkor rájössz, hogy még mindig nincs elég önbizalmad, elvégre nem _mindenkinek_ felelsz meg és jobb esetben kigyógyítod magad ebből a függésből. Summa sumarum: Akit mások véleménye érdekel és ezért nincs önbizalma, annak nem lesz barátnője önerőből. Ha magadat nem tudod szeretni, miért kellene másnak ellhinni, hogy őt tudod szeretni és nem az önsajnálat foglal majd le, meg az, hogy féltékenykedj, mert miért is ne csalna meg egy olyan jó nő mint ő (mert őt szereted) egy olyan pasit mint te ("nem érdemellek meg!" brühühü). Ha megaláznak és kiröhögnek (inkább megalázva érzed magad mert kinevetnek, persze lehet, hogy azon nevetnek, hogy milyen aranyos volt, hogy próbálkoztál, de sebaj, úgy nem lenne miért sajnálnod magad) akkor nevess vissza rájuk és hagyd ott őket. Ennyi. Ha jobb lennél a saját szemedben, mert mondjuk felszednél annyi izmot amennyit szeretnél, utána nem mennél próbálkozni azokhoz akik kiröhögtek, igaz? Na már most honnan tudod, hogy akikhez mész, azok anno nem röhögtek volna ki ugyanúgy? A dolog titka annyi, hogy nem benned van a hiba hanem bennük és nem neked kell változnod, hanem hálásabb célközönséget kell keresni, tehát normális lányokat. Sok szerencsét hozzá, hogy a kezedbe vedd a dolgokat!
2014. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért azt mindenkinek fel kellene fognia, hogy amikor a lányok a "normális" fiúra gondolnak akkor nem ugyanazt értik alatt mint a fiúk! a probléma itt van!
2014. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! Nem kell változtass magadon, csak hagyd, h ismerjenek meg. Ne arra menj, h hogy nézel ki.

Saját példámat tudom neked felhozni.

Egy éve egy táborba kerültem egy tőlem 4 évvel idősebb fiúval. Magas, vékony (szinte csont és bőr), kicsit kancsal. Első reakcióm persze nekem is az volt gondolatban, h hát nem egy jó pasi. Kb 10-20 perc beszélgetés után teljesen beleszerettem. Kedves volt, udvarias, vicces, okos, talpraesett, tudta mit akar és egyáltalán nem nyomult, nem "csak egy csajt" akart...és már vonzóvá is vált. Majdnem egy évig voltunk együtt (sajnos a távolság és a korkülönbség mégis győzött). Magamról annyit, h modellkedem, és egy kis faluban élek...mondhatni parasztgyerek vagyok.

Ezzel az egésszel csak annyit szeretnék mondani, h teljesen mindegy, h hogy nézel ki, vagy a lány hogy néz ki. A belső fog meg. :)

16/L

2014. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A csajok azért kezdemenyeznek manapság, mert a fiúk nagy része már nem teszi meg
2014. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!