Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti tisztaban vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti tisztaban vagytok vele mennyi munka van egy kidolgozott férfitestben?

Figyelt kérdés

Manapsag rengeteg lanynál egy atlagnal izmosabb plusz kidolgozott fizikum az alapelvaras. Ez rendben de tudjatok egyaltalan hogy mennyi erőfeszítés ezt létrehozni? A heti minimum 3 kemény edzés,és megfelelő étrend betartasa évekig,rengeteg befektetett idő és erőfeszítés.Ha meg valami vacak adottsagot kapott mint példaul keskeny váll vagy széles csípő,vért izzadhat mire tűrhetően néz ki...miközben a legtöbb fiatal lanynak elég ha nem eszik annyit mint egy elefant és néha lemegy futni vagy táncolni. De rengeteg olyat is ismerek aki semmit se sportolt életében és zabál,de jó alakja van van mert jók a génjei.


Az ilyenek milyen alapon varnak el olyan pasit aki rengeteg munkat ölt a testébe?

Szeretek edzeni,magamert csinalom főleg csak eléggé zavar hogy a lányok nagyrésze ennyire nem becsüli a kitartast amit magunkba fektettünk,miközben ő semmit nem tett le az asztalra..


2014. aug. 28. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek.

De azért van különbség a "nem nagyon csoffadt" és a "jó alakú" nők között is. A legtöbb semmit nem csinálós csaj csak sziluettre néz ki jól.

2014. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Marhára nem számít a kidolgozott férfitest :-P Így, mivel nem, ahogy mondod nem miattuk csinálod, milyen alapon veted a szemükre ezt?
2014. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tiszában vagyok vele, igen.

5 év judo-zás után dobtam le 15kg-ot. Csinos csaj lettem, aki után megfordulnak.

Az a pasi akivel együtt kezdtük az edzést, meg felszedte azt a 15 kg-ot. A szemeim előtt lett belőle izmos férfias férfi.

Plusz volt testépítő barátom is. Láttam, mit leszenvedett.

Szeretem a nagydarab macis pasikat. De inkább a husi miatt legyen nagydarab. Ha egy kigyúrt fickót látok, az én szemeim előtt mindig lefut, hogyan is lesz ilyen az illető. Nem kéne kocka hasú hapsi.

2014. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden bántás nélkül mondom: sejtik hogy van benne meló, de hogy mennyi, arról fogalmuk sincs.


Elég megnézni, hogy 10-ből 9 csaj mit csinál a teremben: 1 meg 1,5 kilós súlyokat emelget, mert "nem akar izmos lenni". Mintha az úgy működne, hogy megemelem 3x10 ismétléssel a súlyt, másnap felkelek, és Schwarzenegger lettem. Másik amit nagyon szeretnek, a p_natárogató gép, nulla súllyal, közbe fél óra nagyon fontos beszélgetéssel.

2014. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne fizess ilyenért tezsvírem! nálunk fordítva van ombre, én is fémeket cipelek meg rakodok ide-oda csak én kapom érte a pénzt nem pedig én fizetek érte :D
2014. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja mert ha a csaj születik széles csípővel mellé csapott vállal vagy rövid lábakkal azon olyan baromi sokat lehet változtatni mi? Minden nő jó genetikát örökölt és egyiknek se kell rendesen mozogni mi?


Amúgy van némi fogalmam róla mennyi munka van benne, kondizok, heti 1-2 aerobic-ra járok, versenyszerűen űztem egy küzdősportot és minden hétköznap reggel futok. Nem azért nézek ki úgy ahogy mert nem eszem hanem a mozgástól és a megfelelő (de nem éheztetős) étrendtől. Heti minimum 3 edzés az szerinted sok? Ne röhögtess, ha naponta lenne ennyi az már lehet sok...


A gének meg oda-vissza működnek. Van egy pasi ikertestvérem velem szemben sose sportolt mégis szálkás és olyan fizikai adottságai vannak hogy helyből ugrik 3 métert.


A kitartást becsülni meg megbecsülheti attól, hogy nem akar tőled semmit.


Amúgy nálam nem elvárás az átlagtól izmosabb test, jó ha van izom, de nem feltétel, a macis alkat meg számomra vonzó. A lányos rinyálás amit rendezel viszont kizáró ok. (heti 3 edzésen kiakadni... te se dolgoztál még keményen az életbe)

2014. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van, akinek van, van akinek nincs, de ez a férfiak körében is ugyanúgy igaz.
2014. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Heti 3 edzésen kiakadni"


Úgy hogy mellette egyetemre járok,dolgozom és támogatom anyámat? :) Kicsit sok dehat lusta disznó vagyok...

2014. aug. 28. 23:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért ez nőknek is kemény munka.
2014. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok


Én is egyetem mellett csináltam ugyanezt. Vizsga-verseny-vizsga-verseny sokszor volt ilyen. A különbség csak az, hogy én szerettem csinálni így örültem ha tudtam edzésre menni. Csak akkor teher ha nem szereted csinálni. Most munka mellett mozgok ennyit, amit a korábbi hozzászólásomban már leírtam. És nem írtam sehol, hogy lusta disznó vagy, (mondjuk ez a mártírkodás egy kislánytól is sok lenne) csak azt mondtam hogy heti 3 alkalom a konditeremben nem nevezhető soknak. Persze mindenkinél más a "sok".

2014. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!