Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélj. Te mit gondolsz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélj. Te mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Kedves Mindenki! A bilincs általában, mint szexuális segédeszközként jelenik meg. Érdekelne, hogy kire milyen esetben került karperec (rendőrség, valami bál stb.). Továbbá, ha annyira nyíltak vagytok érdekelne, hogy ki, milyen körülmények között szeretné a jövőben, hogy a csuklójára kattanjon a bilincs. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. aug. 29. 02:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy FBI-os bilincset ki ne akarna felpróbálni?
2014. aug. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát maga a gondolat, hogy az ágyba bilincs nem rossz ötlet és van is benne fantázia, engem már bilincseltek meg egy párszor de sajnos nem az ágyban.
2014. aug. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Egy nagyon jó barátom rendőr volt és megbilincselt, hogy megnézzem milyen. Szexuális segédeszközként még nem használtuk. Nem érdekel ez a téma és ha jobban belegondolok, nincs olyan ágyunk, ami szóba jöhet.
2014. aug. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kiskoromban volt egy játék bilincsem. Az számít?
2014. aug. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Rám még soha nem került bilincs, de kipróbálnám, ha van rá lehetőség, kicsit kíváncsi vagyok, milyen lehet. De ha tényleg annyira kényelmetlen, mint ahogy mondják, akkor az ágyban is inkább maradnék a kikötözésnél, mint a bilincses játékoknál.

20/L

2014. aug. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

HÁt az első bilincses élményemnél nagyon kényelmetlenül éreztem magam és a tag rettenetesen üvöltött az előállításon :)


Szexuális segédeszközként pedig inkább furán éreztem magam, mint kellemesen.

2014. aug. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ágyban és otthon sűrűn van rajtam, előjátékként is, de sétáltam már utcán is hátrabilincselt kezekkel, igaz sötétben, eléggé izgultam is, ha meglát valaki mit szolnak hozzá
2014. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Ágyban szerintem már sokan kipróbálták.. Pl. gyakorláshoz lennék "partner".. így legalább valósághű de mégis a szabadságom megmarad :)

30F

2014. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi előtt volt egy főiskolás nyílt nap, és ott sokféle szakmát megmutattak. Rendőr szakma is volt, és ott összebilincseltek az ikertesómmal poénból. Vicces volt. :-)


Egyébként meg az ágyban még nem próbáltam a bilincset. Bár van itthon bilincsünk, de az ágyam nem alkalmas ilyesmire. A párom sem és én sem hoztuk még fel a témát, annyira nem izgat minket a bilincses "játék". 29/N

2014. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Akinek van még valami élménye és szívesen megosztaná, csak rajta! :)
2014. szept. 9. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!