Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek? Szerintem amelyik csaj könnyen adja magát a pasinak azért nem kár, nem éri meg szomorkodni. De egy rendes lányért küzdeni kell az nem fogja magát csak ugy odaadni valakinek

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak fehérholló kategóriák, sose tudhatod mikor botlasz bele egybe:D
2014. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...azért ez nem ilyen egyszerű. Egy kalandból is alakulhat ki komoly kapcsolat, és van olyan lány, akiért nem éri meg küzdeni (mert nem rendes).
2014. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor most azt mondod, hogy ha én akarok járni veled, akkor neked ne adjam oda könnyen magam? (mert a többieknek már odaadtam, de azt úgysem tudod ;)
2014. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szomorkodni? szomorkodni szakításnál szoktak...igazából meg van mindenkinek a szükséglete...ha kapcsolatban van veled már, tehát jártok akkor szeretné ha egymást boldoggá tennétek...persze az a jó ha nem egyből odadobja magát...de attól függetlenül lehet értékes a lány mert szeretne kölcsönösen örömöt szerezni vagy éppen szerelmes...


van olyan lány aki nagyon naiv és odaadó...és mindent megtesz a párjának/ért...és ezt sokan kihasználják...akkor most ő érte nem kár? mert ennyire szereti a másikat...szóval nem ennyire fekete fehér a dolog...

2014. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!