Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jót jelent hogy bejelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jót jelent hogy bejelölt Facebookon alig 2 nap ismertség után, úgy hogy alig beszéltünk?

Figyelt kérdés

A sztori röviden:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Tegnap délben ért véget a tábor,ma reggel bejelölt,és csak a keresztnevemet tudta!És lehet látni az oldalán a nemrég felvett ismerőseit,és csak engem jelölt be a szecskáztatók közül!

Vélemény? :)



2014. aug. 29. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Figi-figi?
2014. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én pont leszarom
2014. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: ?

2: Én is téged. :)

Valaki?

2014. aug. 29. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
En csak akkor jelolok be egy csajt ha bejon nekem.. Szerintem tetszel neki, es kitudja lehet hogy kapcsolatot is akar.. Irni fog neked nemsokara ;) ha nem ir akkor irj ra te:)
2014. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Annyira izgatott vagyok! :D
2014. aug. 29. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért jelölt csak be, hogy eggyel több ismerőse legyen.
2014. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6: Ahogy a face-ét elnézem,nem tűnik olyannak...
2014. aug. 29. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!