Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hany ellenkező neművel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hany ellenkező neművel beszéltek rendszeresen Facebookon?

Figyelt kérdés

Foleg Facebookra gondoltam, hogy ott :)


Az alapproblemam egyébként az, hogy van egy fiu, akivel eleg sokat chatelek, talalkoztunk is mar egyszer (nemrég ismerkedtünk meg). Viszont nekem es nagy félelmem az, hogy biztos más lányok alá ks adja a lovat, tehat több vasat tart a tűzben. Es nem is az lenne a baj, hogy mas lányokkal is beszelgt, hanem mas lányoknak is bókolgat, udvarolgat. Mert én nem csak egy szeretnek lenni a 2-3-4-5-6-... lanybol, hanem AZ EGYETLEN. De ettol függetlenül haveri szinten beszélhet mas lányokkal is. Már amúgy 2x is megjártam az ilyet, hogy ez ideig udvarolgatott nekem egy fiu, aztan amikor kezdtem beadni a derekam neki, etavolodott tőlem. Es nekem kellett utanaerdeklodni h most mi van?! Mindkét esetben kiderült h van mas lány is a képben, csak addig udvarolgatott, amíg nem konstatálta magában h "megszerzett, pipa". És most van egy fiú, de felek h itt is ugyanez lesz - foleg h kb mostanra érkeztem el arra a szintre, hogy kezdem megszeretni es egyre többet keresem én is őt, nem csak ő engem.


Úgyhogy a kérdés 2 részből all.

1. Ti hany ellenkező neművel szoktatok beszelni facen?

2. Mi a véleményetek az en esetemrol? Veletek is volt ilyen? És mitől lehet ez? Mármint az, hogy csak addig vagyok jo, amíg nem nem hódítanak, es utana következő célpontot választanak?


Nagyon rossz ez, rengeteg pofára eséssel jár :/


2014. aug. 11. 12:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a mellegepelesek miatt, tabrol gépeltem es sokszor Félrenyomtam :)
2014. aug. 11. 12:46
 2/12 anonim ***** válasza:

egyel se :D


utálom az életem :(

2014. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a főkérdésre válaszolok csak: kb 10, mert főleg volt csoptársakkal dumálok, vagy fiúkkal, akikkel olyan a viszonyom.:)
2014. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:)
2014. aug. 11. 12:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Facebookon rendszeresen, naponta 6-tal.


Szerintem kicsit túlgondolod. Ha nemrég ismerkedtetek meg, akkor majd később kialakul. Addig (és azután is) miért ne beszélhetne másokkal?

2014. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3-4-el

Üdv egy kigyúrt páwa:D

2014. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De azokkal is csak azért mert limitáltam kikkel beszélek:Dha kedvem van 5-7 csajjal szoktam:D
2014. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Beszélhet masokkal, en attol felek h masoknak is bókolgat.


Kb 1 hónapja ismerjük egymást, azota majdnem minden nap telefonalunk tök sokat, de nyaralás, elutazás stb miatt csak egyszer tudtunk talalkozni. Elvileg holnap is fogunk. Mondjuk az is fura lesz.. :/

2014. aug. 11. 12:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Én inkább ellenkezö nemüekkel írok, de elég ritkán. Régebben heti 3x chateltem 1, vagy 2 órát, és ha valami szép, vagy tetszik, azt általában ki szoktam mondani, nem csak fészbukon. Viszont mostanában van egy lány, akivel úgy érzem, szorosabb a kapcsolatom, mint a legtöbb "haverral/baráttal", és egyre szorosabb. Nem tisztáztunk semmi olyat, hogy "járunk", vagy ilyesmi, nem feküdtünk le, még csak csók sem csattant el, csak simán nagyon jól érzem magam a társaságában, valószínüleg kölcsönösen. Amióta ez van, azóta 2-3 naponta járok fel fb-re 10 percre láthatatlanban, igyekszek visszafogottan bókolni, a lehetö legkevesebbet, és nem kezdeményeztem senkivel chatet ez idö alatt. Továbbá nem érzem korrektnek, ha kettesben vagyok egy más lánnyal. Azt hiszem, azért, mert nekem sem esne jól fordított esetben. És vagyok olyan szerencsés helyzetben, hogy e téren a lánynak is hasonló a felfogása.
2014. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1 lány van akivel azért beszélek, mert tetszik és én is tetszek neki. 2 lány akivel azért mert Ők a legjobb barátaim. 1 lány akivel azért mert mindig irogat és nem akarom megsérteni.
2014. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!