Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én utálom, hogy Facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én utálom, hogy Facebookon bejelöl egy ismeretlen, hogy "meg akar ismerni"?

Figyelt kérdés

Szerintem ez borzasztóan kiábrándító.

Főleg, ha "láttalak itt-és-itt, de nem mertem odamenni". Attól, hogy látott, még nem ismer, amúgy is ijesztő, hogy így "kinyomozott". Pedig lehet, hogy ha ott szólít meg, akkor márhogy állnék hozzá.

16L



2014. aug. 29. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, miért nem értik meg egyesek, hogy nyomozni ijesztő
2014. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Állítsd be a profilodat, hogy csak ismerősök (vagy azok ismerősei) láthassák, és meg is van oldva a probléma.
2014. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom, hogy afrikai pasik jelölnek be, akiket sosem láttam! És ugye én is pasi lennék, tehát nem azért, mert tetszek neki ... ellentétben veled.


44F

2014. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A hangsúly a "ráíráson van"...Amúgy csak akkor tudnak megtalálni, ha van közös ismerősünk.
2014. aug. 29. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:

vannak akik minden lehetőséget meg akarnak ragadni, hogy felszedjenek valakit

privát profilt próbáltad már? de nézd a jó oldalát: biztos szép vagy :)

2014. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen gondom, nincs facebook-om. :D
2014. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sokkal idősebb vagyok de már 3 alkalommal nekem is írtak kamu profillal, hogy ismerkedne közelebbről, találkoztunk már, de ez nekem milyen izgalmas, hogy titkos rajongó ír. Hát baromira nem az, töröltem, tiltottam. Ilyet csak az idióták művelnek.
2014. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is gyorsan átállítottam, hogy csak ismerősök vagy azok ismerősei láthassanak, követés letiltva, na meg a profilképem fényképről egy szép maszkos képre cseréltem azóta béke van. Amúgy sincs róla fenn semmi adat (koromat se tudták) mégis sok ilyen levelet kaptam amíg nem tettem meg ezeket a biztonsági intézkedéseket.
2014. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert személyesen nem lehet manapság egy normális, rendes lánnyal sem ismerkedni, annyira el vagytok már szállva magatoktól, hogy az hiihetetlen.
2014. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, tegnap este is beszélgettem egy kedves, visszafogott sráccal egy szórakozóhelyen...
2014. aug. 30. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!