Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt hogy szoktátok csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés

Ti hogy engeditek meg a fürdővizet hogy pont jó legyen? Nekem sose sikerült ezért általában félig engedem forró vízzel aztán engedek rá hideget :) és inkább fürdöni vagy zuhanyozni szerettek és miért? fiúk vagy lányok vagytok kort is írjatok és milyen gyakran tisztálkodtok?

(nem tudtam melyik kategóriába tegyem a kérdésem itt meg sokan vannak bocsi)

18/L én inkább fürödni szeretek és 2 naponta ha nagyon meleg van minden nap



2014. aug. 29. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2 naponta???

Minden nap kéne! :-)

2014. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Zuhanyozni szeretek, mert egészségesebb és kevesebb ivóvizet pocsékolok. Átlagos napon csak egyszer, de ha nagyon meleg van, akkor akár háromszor is.

27/F

2014. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Szépség és divat kategóriába az Egyéb kérdésekbe kellett volna.

Válasz a kérdésedre: Én is félig szoktam engedni forró vízzel utána jöhet a hideg. Fürdeni szoktam, nincs zuhanyzónk. Kádba zuhanyozni nem épp a legjobb. Állna a fürdőszoba a víztől. :D

18/F

Mindennap.

2014. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csakis zuhanyzok, hiába csak kádunk van de így nem megy pocsékba annyi ivóvíz és szerintem frissítőbb is minden nap.


22/F

2014. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nálunk várni kell kicsit a meleg vízre mert nincs állandó keringetés a felső szinten, szóval megnyitom és majd jön a meleg víz...


zuhanyozni szeretek gyorsabb és kényelmesebb...fürdésnél mindig viszketek a masszázskádtól...ha meg nem nyomom be akkor meg baromi nagynak tűnik és csak süllyedek el :D

én akár naponta 3-5x is fürdök...de minimum az 1! az 1-nél több akkor van ha télen nagyon hideg van és fel akarok melegedni vagy nyáron megizzadtam...


21F

2014. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen 2 naponta mert nem egészséges minden nap fürödni lemosod a természetes védőréteget jó persze ha olyan dolgot csinálsz amiben nagyon leizzadsz vagy stb akkor kell de én nem csinálok semmi olyat meg az orvosok is azt tanácsolják hogy 2 naponta fürödjünk nyugaton az emberek se szoktak minden nap mert nem egészséges :) (nekem meg érzékeny a bőröm szóval duplán még jobban kiszáradna pedig kenegetem mindenhol)
2014. aug. 29. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Zuhanyozni szoktam naponta 2x, egyszer munka után, egyszer pedig otthon.

Nem nagyon szoktam kádban fürödni mert rosszul leszek a meleg víztől ha sokáig vagyok benne és valamiért nem is érzem magam tisztának utána ha kádban fürdök. Ezek miatt általában csak télen szoktam beülni a kádba egy 15 percet ha valamiért sokat voltam a szabadban és átfagytam.

25/F

2014. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
belemászol a kádba engeded kb ugyanolyan arányban egyszerre a hideg és meleg vizet egy olyan testrészedre ami nem túl érzékeny tehát kéz-lábfej, aztán ahhoz állítod a főfokot hogy hidegnek vagy melegnek érzed. én 99%ban zuhanyozni szoktam, és minden nap, a legtöbb ember minden nap sokott, és szerintem az a természetes. 19/F
2014. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!