Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni a barátotokkal? Mármint azzal akivel nem párkapcsolatba vagy csak simán barátok többi lent

Figyelt kérdés
össze szoktatok bújni filmnézés közben vagy fogjátok egymás kezét néha-néha.... ti mit szoktatok csináni?
2014. aug. 25. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már ilyenek vannak akkor többet érez mint barátság.
2014. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de biztos nem én vagyok az egyetlen akinek van ilyen barátja
2014. aug. 25. 13:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, ilyeneket még egy barátommal sem csináltam, ezt nem barátnak hívják.
2014. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha két pasi csinálja ezt akkor ott gondok vannak amugy szentem normális mind a kettőnek jó érzés de ez attól függ mit néznek ha kemény horrort akkor nincs semmi de ha valami romantikus bizbaszt akkor ott bimbózik a szerelem
2014. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem baj leírom hogy fiúként az egyik lány barátommal szoktam filmezni de viszont nem bújunk egymáshoz és nem fogjuk egymás kezét.Szoktunk ezen kívül beszélgetni futni stb..
2014. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én szoktam filmezni fiúbarátaimmal. Volt részem mindkettőben. Ha nem bújunk össze, nem fogdossuk egymás kezét: az barátság. HA viszont vannak összebújások, ölelgetések, kézfogások: az már nem teljes barátság...ott valamiféle vonzalom van valamelyik (vagy mindkét) fél részéről.

Persze, jó érzés összebújni valakivel, de én olyannal nem tudok, akihez picit sem vonzódom. De ez biztos mindenkinél más...


Amit még szoktunk csinálni barátokkal: kockulás, iszogatás, séta, sportok, főzőcskézés, eljárni kajálni, bulizni, stb.


20/L

2014. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és volt, hogy két csaj barátnőmmel aludtam egyszerre összebújva, meg ilyen közeli élmények voltak, de sose mozdultunk egymásra, nem smároltunk, meg ilyenek nem voltak
2014. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi sok dolgot csinálunk együtt a lánybarátommal.

Néha megfogjuk egymás kezét. megöleljük egymást, csak úgy.

Filmezni is szoktunk összebújva, sőt, van hogy - pizsamában - együtt alszunk, amikor a másik teljesen ki van készülve valamiért és szüksége van rá, hogy ne legyen egyedül. Nyilván nem kürtöljük szét a nagyvilágba, illetve ha párkapcsolatban vagyunk akkor visszaveszünk,de az ölelések akkor is megmaradnak meg a közös programok.


Tisztában vagyunk vele mind a ketten, hogy ez nagyon ritka dolog, kevés ember talál rá így valakire,mint mi, és ezért nagyon megbecsüljük egymást.


Szerintem külső szemmel is látható,hogy egy ölelés és ölelés között is van különbség. De pl. kézfogás csak kettesben van. Mindkettőnk párjának el kell azt fogadnia, hogy van egy másik ellentétes nemű ember az életünkben, akiről vannak fotóink a szobában vagy néha elmegyünk erre-arra együtt.


Az a titok, hogy tiszteljük a másik szexualitását. Mindenek előtt barátok vagyunk, de én férfi vagyok, ő pedig nő. Úgy értem, hogy ő azért oda-oda szól, hogy biztos jó vagyok az ágyban,meg jó a fenekem, meg hogy imádja a határozottságomat...én is megdicsérem amikor csinosan öltözik fel vagy, hogy jó alakja van. Adok neki egy puszit, ha meglep valami aprósággal, ilyenek...

Úgymond egymás lelki önbecsülését tiszteljük és megsimogatjuk néha , így nem alakul szexuális feszültség és nem kezdünk el többet érezni.

Ő 16L én 22F

2014. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Nyilván, ha az egyikünk kapcsolatban van akkor a kézfogás nem játszik. tiszteljük a párunkat mind a ketten és van, hogy egyikünknek sem volt, de van hogy mind a kettőnknek van párja.

2014. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, nálunk még nem volt igazából nagyon ilyen c sak hasonló
2014. aug. 25. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!