Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jobb, egy férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb, egy férfi aki szőrteleníti magát időnként, de emellett ért a közelharchoz vagy egy átlag férfi szőrösen?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert nagyon sok nő a szőrt a férfiassághoz társítja. Sok helyről hallom ezt, hogy a férfiak hosszú, dús szőrzetét a nők férfiasnak tartják és vonzza őket. Ha egy férfi meg szőrteleníti magát, akkor az viszolygást vált ki a nőkből.


Arra lennék kíváncsi, hogy a szőrzet és a szőrtelenítés mellőzése fontosabb ma már egy nőnek, mint az intelligens, férfias viselkedés, ami védelmet is nyújthatna egy nőnek?


Mert nekem úgy tűnik, hogy a nők számára is inkább a látszat ami a fontos. Külsőre legyen férfias, a férfias meg az, amit a nő férfiasnak látott eddigi élete során. A belső értékek meg inkább már másodlagosak, vagy nem is számítanak.


Azt láttam még, hogy sok nő jobban szeret egy olyan pasival lenni, aki nagy darab, szőrös és emellett "gyáva" és "buta" pasival lenni. (Nem azt mondom ezzel, hogy a szőrös pasik gyávák és buták lennének. Csak a két szélsőséges típust akartam összehasonlítani.)


2014. aug. 29. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
saját véleményem szerint,engem nem érdekel hogy a jövőbeli párom szőrös lesz e vagy sem, engem jobban érdekel hogy milyen a belső tulajdonságai, annak kell férfiasnak lennie
2014. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hmm..

szerintem nem a szőr teszi a pasit !

vannak alapjaiban kevés szőke szőrrel fedett pasik is akik férfiasak,

a férfiasság belső dolog, nem függ összes a szőrrel

DE a szőrtelenítés nem pasis dolog !

hónalj okés intim okés

de a többi nem

2014. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ hol szőrtelenít a pasi és miért. a lábát ha borotválja nem érdekel hogy tud verekedni akkor sem férfias. nem lesz attól sem férfias ha tiszta bózot az egész teste. a szőr mennyisége nincs összefüggésben ezzel. de az sem hogy mennyire ért a közelharchoz. teszem hozzá hogy engem még egyszer sem kellett megvédeni, szóval ez nálam nem mérvadó
2014. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem volt szempont az, hogy meg tudjon védeni, nem testõrt kerestem amikor megismerkedtem a párommal. :D

Az átlag férfi szõrösen jobb számomra mint a szõrtelen. Egyszerûen taszít, nem tudok vele mit csinálni. Gondolom kérdezõ Neked is meg vannak a kizáró okok amik miatt nem jönnél össze valakivel, nálam ez a szõrtelenítõs dolog pont ilyen.

2014. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nők között is egyre több olyan van, akinek kevésbé, vagy egyáltalán nem tetszik a testszőrzet egy férfin, vagy akár "elvárja", hogy a férfi szőrtelenítse magát.


Én nagyon máshogy vagyok ezzel - nekem tetszik, ha egy férfinak szőrös a karja, mellkasa, hasa, lába stb. - de ezt a fórumot olvasgatva már sokszor találkoztam a fenti véleménnyel, főleg a fiatalabb korosztály tagjaitól.


Azt, hogy mit tartunk vonzónak egy ellenkező nemű "egyedben", az szerintem sokkal inkább tudatalatti dolgok határozzák meg, mintsem tudatos döntés vagy választás.


A szőrös férfi testet nem véletlenül asszociáljuk a férfiassággal, mert elég egyértelmű összefüggés van a tesztoszteron szint és a testszőrzet mennyisége között, ugyanúgy, mint ahogy a tesztoszteron szint és az izomtömeg kiépítése, a férfi libidója és termékenysége között.


"A belső értékek meg inkább már másodlagosak, vagy nem is számítanak."


Nincsen nálam a bölcsek köve, de szerintem ez nagyon nincs így.


De attól, hogy a belső értékek nagyon fontosak számomra egy férfiban, még tarthatok vonzónak bizonyos külső jegyeket, és ez nem elhatározás kérdése, nem befolyásolható akaratlagosan.


Ami pedig az utolsó soraidat illeti, végiggondoltam a saját ismeretségi körben a "nagydarab, szőrös pasikat", és egyiket sem tartom sem gyávának, sem butának.


Ettől persze nyilván létezik ilyen, de nem hinném, hogy arányában több lenne köztük, mint a más testalkatú és szőrtelen férfiak között - persze értem, hogy Te sem ezt szeretted volna kihozni a gondolatmenetből.

2014. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!