Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek semmi sem elég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek semmi sem elég?

Figyelt kérdés

Bárhova elmegyek,helyes,izmos és divatos srácok tucatjait látom.

Ehhez képest itt folyton rinyálnak a lányok a lányok hogy kevés a jó pasi..


2014. aug. 29. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert engem nem a divattal és öltözködéssel lehet levenni a lábamról elsősorban...

Ahhoz jellem is kell.

2014. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A jó pasi nem feltétlenül csak a külsőt jelenti.
2014. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy üresfejű jól öltözött nyálgép nálam labdába sem rúghat.

Picit több kell ennél ...!

2014. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem két lehetőség van: Ezek az hülye selyemp**sák nem veszik észre, hogy nem a kapcsolat miatt, hanem csak a szex miatt kellenek, és ha megunták őket eldobják mit egy zsebkendőt.

Második: /ne vedd sértésnek/ Irigy vagy azokra a fiúkra vagy gyenge szexuális teljesítőképességed van és a lányok - néha valós - telhetetlenségét hibáztatod ezért.

2014. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Itt most csak a külsőre gondoltam és ezek a lányok is. A "jó pasit" elsősorban kinézetre értik.


Igen van bennem enyhe irigység mert jóképű sem vagyok és a testalkatom se jó.

2014. aug. 29. 18:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Helyes, izmos, divatos srácok...uhh tudod mikor kellene, mást sem csinálna, csak állna a tükör előtt, és várná, hogy a csaj növelje az egóját...
2014. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is sok tökéletes külsejű pasival találkoztam már, akivel el tudtam volna képzelni, ha csak a külsőt nézem, viszont belsőleg mind hagyjuk mi volt...
2014. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor gyere vele össze 6--os..

[link]


7-es vagyis akkor találtál elég helyes pasit. Ez itt a lényeg.

2014. aug. 29. 18:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen találtam, csak a külső meg a belső sokaknál tűz és víz.
2014. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akiket te helyesnek hívsz, azok nagy valószínűséggel ezek a tipikus mai szépfiús, számomra b_zis fiúcskák, aki mind olyan laza, hogy majd szétesik, stb... A számomra igazán vonzó srácokból, akik a férfias férfiakat képviselik, nem pedig ezeket a divatmajmokat, tényleg nincs túl sok. Ráadásul nagy részüknek barátnőjük van, és akkor még ott van a belső is, meg az se ártana, ha nem csak nekem tetszik, hanem ez fordítva is igaz... Szóval nem olyan egyszerű dolog ez.

Egyébként meg kikérem magamnak, én nem szoktam ilyenek miatt rinyálni, nincs is rá okom, már jó ideje egy számomra ideális pasi mellett vagyok :P

2014. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!