Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (20+)! Melyiket tudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (20+)! Melyiket tudnátok könnyebben megtenni? Lefeküdni egy vadidegennel pénzért, akiről semmi nem tudtok, vagy pénzért megölni egy olyan embert, akiről tudod, hogy pl. pedofil, szexuálisan molesztál nőket, gyerekeket, stb?

Figyelt kérdés

Minap felmerült ez a kérdés baráti beszélgetés közben (természetesen csak elméletben:), hogy melyikünknek mi lenne a könnyebb, ha MUSZÁJ lenne választani:

-lefeküdni pénzért vadidegennel, és minden kérését teljesíteni az ágyban

-vagy megölni egy bűnözőt pénzért, aki biztosan rossz ember, nem véres meló, hanem pl. messziről lézeres célzóval. (nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy csupán elméleti volt a kérdés:D)

Ja igen: az biztos, hogy bármelyiket is választjuk, nem fog kiderülni, és tetemes összegről van szó (mindenki döntse el magában az árat).

Szóval bevallom, én a bérgyilkos verziót választottam, mire mindenki kiakadt (fiúk, lányok egyaránt), hogy biztos pszichopata vagyok, stb. Persze kiálltam magamért, érveltem szépen, hogy könnyebben bírkóznék meg azzal, hogy a társadalomra veszélyes embert kiiktatok-és ennek van is értelme, másokra nézve is-, mintsem, hogy életem végéig egy k.urvát lássak a tükörben.

Persze azóta is elmebetegnek néznek. Mondjuk nem zavar:D

De érdekelne, hogy a GYIK-on lévő lányok mit választanának? Egyedül vagyok az "elmebajommal"?:D


És fiúk: ti mit hallanátok szívesebben egy lány szájából, melyik választ? Csak mert ezzel a srácokra is szívbajt hoztam, bár nem értem miért.


Korotokat, légyszí' írjátok le:)


23/N


2014. júl. 6. 20:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
17%

Első


Hülye kérdés amúgy mert sose merül fel (99%)

2014. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%
hát te inkább megölnél valakit mint hogy örömet okozz valakinek? :D
2014. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
És azért mert én nem vagyok bíró aki ilyet eldonthet
2014. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mint már írtam, ez elméleti csupán, az indokokat, stb. nem ragoztuk ki. Csak hogy ki melyikre lenne képes, ha mondjuk megfenyegetnék, hogy megölik őt vagy a szeretteit. Tehát egy MUSZÁJ helyzet, tudjátok, mint a hülye amcsi filmekben:D
2014. júl. 6. 20:50
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a bérgyilkosság, ugyanazokból az okokból mint a kérdezõ meg hát sima hétköznapokon is emberkínzásokra gondolok, felemelõ érzés lehet egy rossz embert megölni.


19/L

2014. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Megölni nem lenne túl nehéz valakit, ha tudom hogy 100% hogy nem csuknak le.
2014. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább megölném a bűnözőt. Ugye a vadidegenről semmit sem tudunk, az is kiderülhet, hogy egy hajléktalan AIDS-es férfi. Eléggé furának tartom, hogy a baráti társaságodból mégis mindenki ezt választaná. 21F
2014. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a második a szimpibb. Az már rég bebizonyosodott, hogy vadidegenbekkel szemben nem működik az intim kapcsolat.


Viszont ha személyesen is érintett lennék pl. ismerném azt a kislányt akit zaklatott a pedofil, ingyen is fejbe lőném vagy széttépném. És nem érdekel, hogy ezért pszichopatának bélyegeznek, mert az is hasonlóan pszichopata aki egy ártatlan gyereknek képes ártani.

2014. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
59%

inkább pénzért

ha engem nem bánt, eszembe se jutna megölni

23L

2014. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
inkább a 2. lehetoség :DD Legalább egy rossz emberrel kevesebb.
2014. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!