Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire alacsony lennék 172cm-el?

Figyelt kérdés
Ma jártam az egyetemen, és szaktársaim közül szinte mindenki magasabb volt nálam, de nem is pár centivel, úgy 180 min. magasak voltak... Mennyi az átlag magasság MO-n? Ennyire kicsi lennék? (Mondjuk annak is látom magam...) Nőni meg gondolom már nem fogok. 18/f

2014. aug. 29. 20:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gaz

Es mar hogy a francba lenne a noi atlagmagassag 175 cm? Inkabb 165

2014. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
A gyakorin az átlag magasság 3 méter, de sokan 5 méter magasak itt minimum... Egy csomó ember a 150 centit is alig éri el, nem tudom hol él ez a sok óriás... valahogy az utcán sose tűnik úgy, hogy ennyire magasak lennének az emberek, mint a gyakorin, bár a gyakorisok nem járnak az utcán :P
2014. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Tenyleg.


En mar 16 evesen 193 centi voltam, de most 38 evesen a mai fiatalokra en is gyakran felfele pislogok.

2014. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#10 vagyok. Nem viccként írtam, amit írtam. 172cm-el a nők 95%-nál gyakorlatilag nincs esélyed. A maradék 5% meg talán ad esélyt, egy idő után megunja a banánt, hogy nem tud magassarkút felvenni miattad és jön a magas férfi mint új partner jobb esetben.
2014. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én 170 cm vagyok, és tapasztalatból tudom, hogy alacsony férfinek semmi esélye sincs lányoknál. 27 évesen még sosem volt még csak randim sem, ellenben számtalan visszautasításon vagyok túl.
2014. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

szerintem igen, alacsony vagy (de kérlek, ne vedd sértésnek :) )

lány létemre én 170 vagyok - átlagos - mindig magassarkút hordok, így annyira nem jó

de ne izgulj, annyira nem vészes :)

2014. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Látod Kérdező. 172cm-es testméreted miatt egyik sem kezdene kapcsolatot veled.. Remélem elég meggyőzőek a tények.
2014. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

172 cm szerintem nem alacsony. Oké, magas egyáltalán nem vagy, de szerintem még senki nem bámult meg az utcán, hogy ő egy törpe. Én úgy tudtam a női átlagmagasság 165, a férfi 175 cm. De, ha ez megnyugtat engem már túlnőttél 15 cm-rel :))

18/L

2014. szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!