Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az öcsém barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az öcsém barátnőjébe! Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Az öcsém és én teljesen mások vagyunk, így nem is tudja senki elképzelni, hogy esetleg ugyanaz a csaj bejönne nekem is. De a barátnőjébe úgy érzem teljesen beleszerettem, Ő gyönyörű, kedves, azt hiszi, hogy csak barátok vagyunk, de amikor megölel, vagy csak mellettem van, úgy érzem megveszek, hogy megcsókoljam. Ha az öcsémmel látom felforr az agyam. Elmondtam neki, hogy bejön nekem, de azt hiszi csak szívatom, igazából azt hiszi, hogy rossz vagyok, elég sok balhém volt. De látom rajta, hogy nem vagyok közömbös neki! Meg akartam csókolni, és azt mondta, hogy ezt nem teheti meg az öcsémmel, és nem azt, hogy nem vágyik rá. Mit tegyek? Tudom, hogy szemétség másnak a csaja iránt érdeklődni, főleg, hogy az a valaki az öcsém, de nem tudom mit tegyek?
2014. aug. 29. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyomjátok hármasban közösen az öcséddel.
2014. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Semmit. Te vagy az idősebb, kontrolláld magad, nem hiszem hogy érdemes lenne kockára tenned a testvéreddel való viszonyodat egy lányért, aki ki tudja hogy melletted maradna-e, míg a család az család.....rájuk mindig számíthatsz, de ki tudja mennyi lány lesz még az életedben.

Mérlegelj......ha megéri, hogy magad ellen fordítsd a családod (amivel szerintem rosszul jársz), akkor lépj, de én a helyedben nem tenném.

2014. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a te szemszögedből tényleg lehet hogy valamilyen szinten vonzódik hozzád ..DE ha jobban vonzódna hozzád mint az öcsédhez hidd el hogy már rég veled lenne ..nem vele tehát az öcsédet szereti ..de ha engem kérdezel az.Szemétség az hogy beleszeretett valakibe az öcséd aki viszont szereti és te megpróbálod lenyulni tőle.Neked az menyire jó hogy ő boldogtalan és te megkapod amit akarsz?Tudom hogy szereted a lányt és tetszik,de megéri ez?..egy dolog biztos én ezt soha nem tenném meg a testvéremmel mert őt annál jobban szeretem ..
2014. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!