Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha beleszerettem anyukám barátnőjébe? (18 F lent)

Figyelt kérdés
Anyu baratnoje 32 eves gyonyoru no.Gyakran talalkozunk,jon hozzank,es tok jol elvagyunk..persze anyum miatt is,de amugy is kedveljuk egymast.Sokmindent tudok Rola,es nagyon kedvelem..Mar voltunk egyutt sielni,nyaralni,es minden tok klasz volt.Tobbet szeretnek Tole...Egest nap Ra gondolok pedig dolgozom,erettsegire keszulok,es megsem tudom kiverni a fejembol...Gondolom nem lehet koztunk semmi,de en megis remenykedem...Nagyon szeretem,es sok idot is toltok vele anyu miatt...Szerintetek mit csinaljak?

2013. márc. 16. 16:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*egesz nap...
2013. márc. 16. 16:06
 2/17 anonim ***** válasza:
rá kell menni, egy laza szuri parti. lesz ami lessz
2013. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Érdekes,nálam fordítva volt.Anyám munkatársa és barátnője is egyben akart tőlem valamit...

Ha annyira kell,szerezd meg.

Tudod,udvarlás,randi stb.

2013. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Van családja, párja? Ha nincs, hajts rá, ha van, ne tégy semmit!
2013. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd.. Felejtsd el..

Keres egy korban jobban hozzád illő nőt..

Ha a hölgy bele is menne bizonyos dolgokba.. Anyud biztosan nem nézné jó szemmel, és akár a barátságuk kárára is mehet, és szerintem ilyen helyzetbe egy barátság többet ér, minthogy Te pár este jólérezd magad..

2013. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó megmondta a tutit ! :)
2013. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sürgősen felejtsd el :/ nehogy bepróbálkozz nála! Nemhiszem h egy 18 éves srácra lenne szüksége ilyen idősen,szal valoszinüleg elutasít majd :/ és anyud barátsága is veszélybe kerülhet emiatt...keress ink egy veled egykoru/fiatalabb lányt,biztos van aki tűzbe hozna ;) és akk talán ki is vernéd a fejedből a 32 éves nőt
2013. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

4# -ről gondoltam,hogy megmondta a tutit !

csak közbe írt más is...

2013. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Miért gondolod,hogy semmi se lehetne köztetek?Mert pedig lehetne. ;) a legjobb barátnőm bátyja (20 éves) az én anyummal (36 éves,de fiatalos,és komolyan úgy néz ki,mint egy 26 éves) jár már két hónapja!:D

14/L

2013. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: "már 2 hónapja"? hát.... váó... ez nem hosszú idő... Ne ez legyen az érv.
2013. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!