Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátom szüleinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom szüleinek ilyen esetben? (gyorsan kellene)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Bocsánat a sürgetésért, csak nyakamon van a találkozó és izgulok!


Szóval a helyzet a következő:

Megyek külföldre tanulni egy hónapra, és vagy egy barátomnál fogok lakni, vagy kollégiumba még nem dőlt el hogy melyik.

Viszont ha kollégiumban, akkor is meglátogatom a barátom. Kérdésem a következő: nem vagyunk egy pár, csak barátok vagyunk (bár jobban kedveljük egymást, csak hát a távolság...) és ha csak meglátogatom, de nem maradok ott végig max. egy napot, mit illene vinnem a szüleinek?

Több barátomat megkérdeztem már, és azt mondták, mivel lány vagyok, és nem is vagyok a barátnője, így nem kell semmit. Na meg a szülei nem is ismernek.

De szerintem csak azért mert lány vagyok még lehetek udvarias és illedelmes, az meg hogy nem vagyok a barátnője és nem ismernek szerintem nem oszt nem szoroz. Végül is oké, hogy a sráchoz megyek de mégiscsak vendégül látnak valamilyen szinten. Szóval arra gondoltam, hogy egy bor innen itthonról az apukának, anyukának meg valami különleges csoki vagy esetleg virág...?! Illetve tudom, hogy van egy nővére is, neki is esetleg csoki.


Mit gondoltok? Kéne, nem kéne? Vagy így fura, ha így viszek, hogy nem is vagyok a barátnője meg csak egy délutánra megyek mondjuk? Valami más ötlet, javaslat esetleg?


Köszönöm a válaszokat :)



2014. aug. 29. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen felesleges bármit is vinni nekik.
2014. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg fura lenne :D Ha nagyon akarsz valamit, bár erre nem sok lehetőséged lesz, vigyél valami saját sütésű sütit. Az nem is formális, csajos is, figyelmes is és remélhetőleg finom is :D
2014. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 viktorvarga ***** válasza:
vagyél vmit az nemárthat.csoki meg a bor elég sablonos.de jólvanaz...
2014. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut nem fura, ez egy szep gesztus. Csak a pelda kedveert, egyszer jott a tesom szaktarsa nalunk egy hetvegere, addig nem is hallottunk rola, es en is anyum is kaptunk csokit. Szoval... viragot ne vigyel... Vegyel az anyukanak egy csokit, az apukanak egy bort, es ha mar nekik viszel, akkor a lanytesot se hagyd ki a sorbol, az mar ciki lenne. Nem tudom vele mennyire jo a kapcsolatod, de vagy neki is egy ugyanolyan csokit, vagy valami aprosagot, csecse becse disztargy stb :)


Es igazad van, valamilyen szinten ellatnak, es tiszteletbol illik adni :) Es gondolkozz, mar ccsak azert megeri, hogy adj, mert igy van egy jo pontod a csaladnal, es nem ugy fognak emlekezni rad, hogy csak egy lany, hanem ugy hogy van az a kicsi kedves csajszi..... :)

2014. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha külföldi magyarok, akkor csak magyart, a pénztárcádtól függ..

Én Hollandiába éltem 3-évig, és én a túró-rudinak, unikumnak, téliszaláminak örültem a legjobban, a srácok a házi pálinkának..

2014. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látom a bort is írták persze, a túró rudis vagyok vigyél Tokaji Aszút a puttonyt eldöntöd.. :))
2014. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát azért látom itt is megoszlanak a vélemények:D


nem külföldi magyarok. :) közük nincs a magyarokhoz, ezért gondoltam hogy pl. a magyar bor elég híres szóval különleges is lenne :))


de most még jobban elbizonytalanodtam :( lehet hogy tényleg túlzás? szeretnék kedves lenni :)

2014. aug. 29. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Én soha sehova nem megyek üres kézzel, ha pasi lennék én tuti az első randira is vinnék, ha mást nem egy marcipán rózsát...

Egyszerűen gondolj arra Te hogy örülnél ha házigazdaként kapsz akárcsak egy csekélységet is, nagyon fognak örülni, vigyél valamit.. :) A Tokajit

2014. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy kedves udvarias gesztus a részedről, én is vinnék valamit, aki szerint fura, azokra ne hallgass, ha te így érzed helyesnek, semmi fura nincs ebben, hogy a vendéglátóidnak viszel valamit.

Bor, csokoládé, azokkal általában nem lehet nagyon mellélőni, én még a ChocoMe egyedi csokijait is ajánlom, lehet kapni boltokban is, nem muszáj legyártatni (én már láttam a Westendben, Pólus Centerben is, szóval nagyobb bevásárlóközpontokban is szétnézhetsz). [link]

2014. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:)) rendben, köszönöm. akkor mindenképpen viszek valamit!

#9: azta, nagyon jó ez az oldal amit küldtél és milyen elegáns... nagyon tetszik. mindenképpen körbenézek itt:) köszönöm :):)

2014. aug. 29. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!