Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki beszélgetni? Bárki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki beszélgetni? Bárki írhat, aki akar beszélgetni, bármiről szívesen beszélek. :-) 13/L

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 22:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azért jól elvagyunk. Megbeszéljük a semmit.
2014. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Egesz normalis emberek....... ez jo
2014. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Írj 15/F
2014. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszöntem a trágár szavakat, úgy utálom ezt, most azért csak mert 13.éves vagyok miért kell olyannak nézni, miért nem lehet először megismerni? ha meg nem ismersz ne mondj véleményt,
2014. aug. 29. 23:52
 15/20 anonim ***** válasza:
Kislány még túl fiatal vagy hogy komolyan vegyünk. Ahhoz hogy valóban beszélgessünk veled a szexről, vagy más komoly dologról egy kicsit idősebbnek kellene lenned. Akkor akár privátban is beszélgetnék veled. De ez így kicsit pedofilnak tűnne.
2014. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Na ezt nem értem, mit számít a kor ha valaki beszélget? (persze nem szexről) most ha beszélek egy 60.éves bácsival akkor már rögtön pedofil lesz? igazat adok abban hogy a szex témához fiatal vagyok, de nem is mondtam hogy arról akarok beszélni, arról épp eleget hallok a barom fiú osztalytarsaimtol -_-, én ide azért írtam hogy hátha meg ismerek pár normálisabb embert akikkel beszelhetek,persze nem halál komoly témákról amikhez fiatal vagyok és nulla tapasztalat, ha nem hobbirol, zenéről meg ilyenekrol,
2014. aug. 30. 00:10
 17/20 anonim ***** válasza:

Mindenki hadja beken a kerdezot! Miert? Mert En azt mondtam! Ismerkedni nem bun! Mindenki ismer embereket nem?

Akkor? Ismerkedni szabad! Es ezert le lehet alni a bunkosaggal!

2014. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. aug. 30. 00:20
 19/20 anonim ***** válasza:

" és egész normális emberek vannak itt :)"


Ez egy iciri-piricit erős volt :D

2014. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Kicsit későn bocsi, de ha még van kedved beszélgetni, nekem írhatsz ^^ 14/L most úgyis unatkozom :D
2014. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!