Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert elfogadottabb az hogy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert elfogadottabb az hogy 2 csaj van egyutt minthogy 2 pasi?

Figyelt kérdés
Sokan ugy vannak vele hogy 2 pasi undorito egyutt de ket csaj mar elfogadhato dolog, a noket szerintem nem is eri annyi bantas ilyen teren.(persze piszkaljak oket is, de szerintem nem annyira)
2014. aug. 30. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Ha fiú vagy akkor meg kell kérdeznem:


b*zievagyM


Ha lány vagy... ezt csak a fiúk érthetik. :)

2014. aug. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

erről az jutott eszembe amikor két cigány lány beeszolt nekem így hogy "te b*zi nő" :DD amúgy hetero vagyok

Én mindkettőt elfogadom egyik sem zavar :)


Gondolom mert a férfiaknak általában tetszik két nő és ők szokták minden ellen felemelni a szavukat (ez ilyen ősemberes dolog visszamaradt a fejlődésből sajnos :( )

De a legtöbb férfi egy másik péniszre se mer ránézni mert hogy "úristen"... viccesek :) sok tesztoszteron kevés ész (tisztelet a kivételnek)

2014. aug. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert ha 2 lány csinál is valamit,szerintetek az izgató..mi meg ezáltal megtanultuk,hogy nem szégyelnivaló..és ennyi..

Ha 2 pasi csinálja,nem kap kedves visszajelzést,hogy dögösek vagy szexibbek tőle..

Vagy honnan tudjam..

2014. aug. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hmm az ex baratnom total ki volt akadva ha ket srac egymassal barmit is csinalt. En meg ugy erzem hogy ha ket no szeretkezik az idegesittoen zavaro valahol...
2014. aug. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold végig, hogy melyik nem képviselői között található a legtöbb homofób, és akkor lehet, hogy érthetőbb lesz a dolog.
2014. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mert a sok hímsoviniszta gyökér a leszbikre izgul rá:D de a saját nemüktől ezt megtagadják, sőt irtanák őket. egyébként, a melegek cukik C: lányok és fiúk egyaránt.
2014. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!