Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan minden pasi? 13/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan minden pasi? 13/L

Figyelt kérdés
Pl volt barátom azt mondta mikor jártunk hogy szép vagyok,szakítunk azt mondja hogy csúnya vagyok,meg nálam van szebb lány..A másik valaki azt mondja hogy szép vagyok,cuki a mosolyom,meg aranyos vagyok...Aztán meg azt mondják hogy csúnya vagyok..Mutassak ezt-mutassak azt és kilépnek...Megmutatom az alakomat de mutassak még és ha neki nem tetszik tovább megy..

2014. aug. 18. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert a lányok nem felszínesek... -.-
2014. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok olyan tényleg csak 16 vagyok.
2014. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
13 évesen volt két "kapcsolatod" xD born to be a biatch? szerintem várd meg még kellően megérsz ahhoz hogy felnőtt gondolkodásu emberkékkel járj, ez kb olyan 16-18 éves korod fele lesz, addig meg tanuljál
2014. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úristen mi lesz most... világégés!!!
2014. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mondjuk mert ezeket a megjegyzéseket, nem szó szerint kell értelmezni, csupán érzelmeik szóbeli manifesztációi, amik kifejezik az irántad érzett érzelmi állapotukat.
2014. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel!

Régi csajom az ismerkedés szakaszában utált. Bunkónak hívott stb. majd összejöttünk és hirtelen én lettem neki a legjobb. Majd talált egy másik pasit, és utána nem hogy nem voltam elég jó neki, de rosszabb nem is lehettem volna.


Az érzelmek mondatják velünk azt amit.

2014. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De nem azt mondom,hogy nem mutatok,maximum az alakomat megmutatom de mást nem...vagy az arcomat:)

De legyen neki az elég,ha nem elég,keressen más csajt

2014. aug. 18. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:

nem is mondott senki semmit arról hogy mit mutatsz magadból,,


de ez már úgy látszik ilyen full természetes alap dolog a lányoknál. Még akkor is biztos mindenki ezzel van elfoglalva amikor senki. Hát mondjuk az arc megmutatása szerintem alap lenne, ha már ismerkedés. Szóval azt nem mondanám bármi extrának.

2014. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Dikk, há mit akarsz mutogatni 13 évesen, te jány? Eriggyé babázni.
2014. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Húha... 13 évesen aztán nagy élettapasztalattal rendelkezhetsz. :-D De elkorcsosult egy világban élünk, te jó ég.
2014. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!