Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki szerelmes volt beléb tavaly tél környékén csak sulit váltott,azóta csak facebookon írkáltunk egymásnak havonta 1x kb...ő olyan hogy élőben szeret beszélgetni,akár csak én.teltek a hetek,h ónapok az egyik nap összefutottunk az egyik boltban,a barátnőjével beszélgetett mosolyogva,nevetve,de amint meglátott le se vette rólam a szemét és a mosoly eltűnt az arcáról,utána elkezdtünk gyakrabban chatelni,nagyon kedves volt...egyik nap megkérdeztem tőle,hogy lenne -e kedve velem elmenni mozba,de a válasza nem volt.Azt mondta van barátja.Megkérdeztem a barátnőjét és ő is azt mondta van barátja,de én biztos vagyok,hogy szeret engem,chaten is érdeklődött irántam (megkérdezte,hogy mit csináltam,hol voltam ma?mizu?unatkozom stb.)Lehet,hogy összebeszélt a barátnőjével? Vagy tényleg van barátja,csak nem akarja őt megbántani? Nem tudom,de az jó ötlet lenne,ha mondanám a barátnőjének,hogy menjenek el valahova és én is odamegyek és ott beszélnék vele.

2014. aug. 30. 09:56
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi ha hiba van a szövegbe,de sitetnem kell :/
2014. aug. 30. 09:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha nagyon szeretnél beszélgetni vele.
2014. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van barátja VAGY nem szeretne veled találkozni és ez egy indok. Ha csellel veszed rá a találkozásra abból rossz is lehet (megsértődik)
2014. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem fogod fel, hogy nem akar tőled komolyabbat.
2014. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!