Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet az "elcsábítására"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet az "elcsábítására"?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ezt a kifejezést.

Szóval a héten lesz egy nyárzáró buli egy barátoméknál, és páran ott alszunk, köztük a srác is, aki tetszik.

Elég jóban vagyunk, párszor meghívott ebédelni is már, ha fellép a bandájával ingyen bevisz, szóval szerintem tetszem neki, sokat szoktunk beszélgeni amúgy is, jól kijövünk.

Ilyenkor ugyebár azzal alszunk, akivel akarunk, és ha mondjuk "elfelejtenék" pizsamát vinni, és úgy "kellene" vele aludnom, szép fehérneműben, meggyőző lennék? Mit gondolnátok fiúk?

17L (19F)



2014. aug. 18. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
az már qrvás :) nem igy kell cica
2014. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
tényleg ne így.......... :D
2014. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne :$$$ 17f
2014. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon olcsó így...ne...
2014. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már történt köztünk-ez az, tehát nem most látna először hiányos öltözetben.
2014. aug. 18. 23:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már történt "ez-az", akkor miért kell elcsábítani? Vagy ez alatt azt érted, hogy meg akarod dugatni magad? Mert valószínűleg ezt elérnéd vele.
2014. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg ne így!

Semmibe sem fog nézni. De ha tényleg elfelejtesz pizsit vinni, akkor ne úgy feküdj mellé, hanem kérj tőle egy pólót. Az szexi.

2014. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam úgyis, hogy kérnék pólót:)
2014. aug. 18. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!