Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szex közben élvezéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szex közben élvezéskor szoktatok hangot?

Figyelt kérdés
A barátom olyankor csendben van, viszont eleinte mikor csak orál volt neki, akkor élvezéskor nyögött is. Nem tudom a szexet mennyire élvezi, mert az arca meg olyan komornak tűnik nekem.
2014. aug. 30. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ez am annyira zavaró :D csak néz rád, full hangtalanul... :D inkább ziháljon, vagy nyögjön, az még izgató is :D
2014. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én annó sokszor csak azért adtam ki hangot hogy a barátnőm tudtára adjam h elmentem, meg hogy azt az érzetet keltsem benne, hogy jó volt. De nem igazán függ össze, mármint attól még hogy nem ad ki hangot lehet hogy jó neki.
2014. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyet-kettőt nyögök.
2014. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 63tqh válasza:
Ritkán, de szerintem a csajoknál is így megy. Maszti közben szoktál nyögdösni? Nem hiszem.
2014. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de maszti közben nem is izgulsz úgy fel, és lehet hogy magát az orgazmust a csikló dörzsölődése váltja ki, de szex közben a bennem pumpáló pénisz miatt nyögök amit én magamnak nem szoktam imitálni....úgyhogy azért az más szitu.
2014. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!