Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamionosok! Ti hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont.Az.Aki kérdése:

Kamionosok! Ti hogy vagytok ezzel!?

Figyelt kérdés

Arra gondolok h ha van parotok, vagy mar csaladotok, hogy birjatok ki azt h ne lassatok oket, illetve ne legyen egy heten egyszer szex?

Amikor hosszabb utra mentek hogyan oldjatok meg a "szexehsegetek" illetve a csaladotok, parotok hianyat?!

Elore is koszonom a Normalis valaszokat. :)



2014. aug. 29. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kamionos k**vázik és ezt vicc nélkül mondom ...
2014. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, sajna en is ezt hallom, de nem kamionosoktol. Ezert kerdeztem meg. Mert gondoltam csak nem igaz. Es h a huseg jelent valamit is nekik... :)
2014. aug. 29. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor most már kamionostól is hallottad :)
2014. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Magad uram...


Ez egy ilyen hülye sztereotípia, hogy k.rváznak a kamionosok. Semmivel sem több kamionos nem k.rvázik, mint vízvezeték szerelő, kőműves, vagy címzetes egyetemi tanár.


Amellett rizikó egy vadidegent beengedni a fülkébe, pénzbe is kerül - fogalmam sincs az árakról, soha nem vettem ilyet igénybe - amellett ezen út menti hölgyek többsége nyugodtan elmehetne bányásznak - a szén feljönne magától. Sokan kipróbálják egyszer - egyszer, van aki rendszeresen él is vele, de mondom, csak olyan arányban mint bárki más.

2014. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. :)
2014. aug. 30. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam egy olyan helyen ahol volt alkalmam beszélni sok kamionossal és azt mondták ők rendszeresen élnek vele, mer egyszerűen kibírhatatlan lenne annyi idő szex nélkül, meg eleve a magány hiszen van amikor jó formám 3-4 napot töltenek egyedül egy autóba pár négyzetméteren. Úgy mondta nekem az egyik, hogy teljesen mindegy hogy milyen csak társaság legyen. Persze nem mondom hogy mindenki, a családosok is, de azt sem tartom véletlennek hogy az olyan helyen ahol k**vák vannak, szinte mindig csak kaminosok vannak félre állva.
2014. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"hiszen van amikor jó formám 3-4 napot töltenek egyedül egy autóba pár négyzetméteren."


3 - 4 nap. De jó lenne. 3 - 4 heteket vagyunk, de van aki többet is. A qrvák meg sokszor olyan helyeken állnak, ahol meg sem lehetne állni kamionnal. Nyugaton a parkolói qrvák egyébként ritkák is, vannak olyan negyedek a városokban, pl. Antwerpen, Rotterdam, de oda megint körülményes bemenni, és pénzbe is kerül az ilyen. A pénzt meg a legtöbb sofőr szereti hazavinni. Nem vagyunk szentek, de csakannyira nem mint bárki más, más szakmákban.

2014. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!