Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyit kerestek webkamerás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit kerestek webkamerás műsor szolgáltatással neten?

Figyelt kérdés
Érdemes egy fiúnak regisztárni ilyen jasmin kamerás mutogatós szexkamerás munkára otthonról ? Vagy csak lányoknak érdemes és ha igen mennyit lehet vele keresni óránként?

2014. aug. 31. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Inkább valamilyen iskolába "regisztárnál".
2014. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Egyedüli fiúként nem érdemes. Simán 'péró verésért' nem fizet senki vagy nagyon keveset, de akkor nagyon adonisz testednek kell lenni. Lánnyal párban akkor már úgy lehet keresni v. ha homok vagy másik fiúval párban:S én a barátnőmmel szoktam felmenni ilyen oldalakra és elég jól fizet:P

2014. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na ez utolsó érdekel bővebben mit csináltok mennyi ideig és mennyit fizet és hogyan kinek ,adózás hogy van megoldva?


Az első válaszadó meg bekussolhat ebben az országban nem lehet szellemi tudásból pénzt keresni vagyis csak keresni lehet de én már nem keresni akarom a pénzt hanem megtalálni .


Amúgy elég adonisz testem van máskülönben nem is érdekelne a dolog nem vagyok hülye tudom mire izgulnak az öreg urak na.

2014. aug. 31. 23:27
 4/5 A kérdező kommentje:

Hú hallad az nagyon jó pénz tehát olyan 60FT /percre állítjátok a tarifát?


Ez kiráslyság akkor e mellett már nem is kell munkahelyre járnotok csicskáskodni gondolom.


Ezt az adózási dolgot viszont nem értem hogy van megcsinálva hogy a veboldal is keressen pénzt és te is de ezt nem hivatalosan talán azért mert külföldi az oldal?


Mikor regisztráltok akkor nem kell szerződést kötni és lefényképezni magatokat a személyigazolvánnyal meg a bankkártyával együtt?


Amikor kiválasztod a fizetési módot akkor az online bankon keresztül végeredményben a te bankszámládra utalhatod a pénzt .


Tudom hogy az adózás nincs összefüggésben hogy milyen fizikai bankszámlára utalod a pénzt és milyen úton legfeljebb te most arról beszélsz hogy csináltál egy olyan bankkártyát ami független a magyarországi bankoktól mégis kitudod venni a pénzt atm ben bár ezt nem értem hisz ott valami deviza van amit át kell váltani.


Az atm automatikusan átváltja a dollárjaidat forintra amikor az utcán kiveszel pénzt?


Az adózás olyan szempontból érdekel hogy maga a veboldal adózik e utánad ? Ehhez viszont az kell hogy rendes szerződéseket kell aláírni és fotózkodni velük meg az a igazolványaitokkal.


Így van a póker oldalakon is meg más vebes pénzkereső oldalakkal is de ha külföldi akkor elvileg még én sem hallottam olyat hogy valaki adózna egy póker játék utáni keresetből .

2014. szept. 1. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy kérdésem van.

Mit keres Orbán Viktor a kulcsszavak között?

2021. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!