Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Hogyan kérjek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Hogyan kérjek fel egy ismeretlen fiút szalagavató táncpartnernek?

Figyelt kérdés
Facebook üzenetben tenném, mert annyira félek az elutasítástól, hogy élőben el sem tudnám makogni. Kérlek segítsetek nekem összeállítani egy konkrét üzenetet! A sráccal még csak kétszer beszéltem.
2014. aug. 31. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szia!

Remélem emlékszem rám, s bár igaz, elég keveset beszéltünk eddig, nagyon szimpatikus vagy, és nagyon örülnék, ha táncolnál velem a szalagavatón. Persze megértem, ha nemet mondasz, de legalább megpróbáltam :P"

2014. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Korotok?
2014. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Az sértő lenne, ha beleírnám, hogy rajta kívül mást nem ismerek az évfolyamról? :/
2014. aug. 31. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az elég gagyi lenne, ezzel azt mondod, hogy csak azért akarod őt felkérni, mert egyszerűen nincs semmilyen más lehetőséged. Legalább add meg az esélyt arra, hogy azt gondolja, azért van, mert bírod... Én el sem fogadnám az olyan felkérést, ami azzal kezdődik, hogy senki mást nem tud megkérni...
2014. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezek először, nehogy aztán vérig sértsem. :D
2014. aug. 31. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:

írj rá, beszélgessetek, aztán 2-3. beszélgetés alkalmával vesd fel a szalagavató témát pl hogy izgulsz miatta vagy ilyesmi, aztán ha arról kezdtek beszélgetni mond hogy még nem hívott el senki, és hogy kissé parázol hogy nem is fog.

ha veszi a jelet el fog hívni vagy felajánlja hogy elmegy veled

2014. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 I.B.T. ***** válasza:
Odamész és megkérded, ha elutasít tanulsz belőle. Ha nagyon félsz akkor hívd félre vagy figyeld ki mikor van egyedül/viszonylag egyedül.
2014. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!