Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mikor sírt utoljára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor sírt utoljára? Kor/nem Ciki, ha egy srác sír?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 15:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Tegnap+ma
2014. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

3 napja, nagyon nem vagyok sírós évente egyszer ha megesik, de akkor elbúcsúzott a főnököm, aki nemcsak főnök de barát is volt és emberileg is nagyon tiszteltem. Kicsit eltört a mécses mikor ajándékkal a kezében odaállt elém, hogy szeretné megköszönni a munkám.

A pasi kollégák is hasonlóan reagáltak, 28-36 éves korban lévőkről beszélünk, senki nem érezte cikinek.

2014. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Tegnap, mikor vágtam a hagymát a rántottámba :(
2014. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Július közepén sírtam utoljára. Szar hónap volt. :I
2014. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
12 napja, azóta néha random egy rövid ideig. 23f. Mások előtt sírni ciki, nem is teszek ilyet ha lehet soha.
2014. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Legutóbb a Frankenweenie-n sírtam de kegyetlenül. Mikor a kis kölyök elengedi a blökit a végén, hogy jól van pajtás nem kell visszajönnöd már nem bírtam cérnával.

De szerintem más problémák is álltak a háttérben amik akkor törtek a felszínre. Akkor 24 voltam.

2014. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki ha egy srác sírva fakad, persze a hisztizős sírás az már ciki azért, de egy lánytól is cikinek mondható ez azt is hozzáteszem. De ha olyanok a körülmények, leginkább lelki fájdalom akkor érthető is, mert érzelmekre vall, és jobb inkább sírni, mert ezzel kiengeded a gőzt és utána könnyebb lesz.

Én karácsony előtti napon sírtam el magam, akkoriban hagyott el a barátnőm, és ugye ahogyan jöttek az ünnepek, egyre érzékenyebb lettem, főleg amiatt hogy tulajdonképpen egyedül maradtam, mivel körülöttem már mindenkinek volt valakije, és elég pocsék volt ám egyedül elmennem a céges bulira is, bár ott elvoltam azért, de utána való nap amikor rádöbbentem arra hogy hogy jártam akkor kész eltört a mécses. Persze egyedül, egymagamba sírtam nem látta senki, meg csak 1 embernek mondtam el, egy nagyon jó barátnak, pontosabban az egyetlen barátomnak aki nem hagyott el engem soha, amikor véget ért a gimis időszak, ő mindig is mellettem állt, pedig a többi barátom akikről azt hittem igaz barátok már szóba sem állnak velem.

Én is átéltem a poklok poklát ezzel, de végül a jelenlegi barátnőm akivel már lassan 2 hónapja vagyunk együtt, ő helyre tett engem lelkileg.

2014. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én egy partra vetett, félszemére vak és árván maradt bébibálna hegedűvel kísért nekrológján morzsoltam el utoljára könnycseppet, igaz én alapból romantikus lelkű fa5zi vagyok. :'(


RIP Hájaska, emléked bennünk él tovább.


Írjatok lányok, sírjunk egymás vállán! :'(

2014. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Pár napja, feszültség oldásnak is jó néha. Nem ciki, Párom egyszer sírta el magát előttem, mondta is, hogy erre nem lesz többet példa, csak az ital kihozta belőle, és az, hogy nagyon szeret, nagyon aranyos volt.

36/N

2014. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én akkor sírok csak amikor Itachi-s rész van a narutóban:/ Olyan szomorúúúúú :'( 18/f

És ciki, ha egy férfi egy lány előtt sír:) Persze vannak kivételek:)

2014. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!