Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel már 2x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel már 2x összejöttem pár napra, de most utoljára meg is csalt és elküldtem a fenébe. Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Persze próbálta magát mosni nem sok sikerrel.Összejöttem az osztársával és írt h nagyon hülye az a gyerek és h vele sokkal szarabbul fogok járni de ez csak 1 jó tanács meg h megfog úgyis csalni ..stb..meg h csalódott bennem stb...és most letiltott msnen.Mért csinálja ezt?Hülye ez?
2008. dec. 10. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert megismert egy olyan embert, aki olyan kérdést tesz fel, amire művészet lenne válaszolni!
2008. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Törődjön a maga dolgával! megcsalt, egye meg, amit főzött, aztán hagyjon téged békén. Na nehogy már neki álljon följebb, mert tovább akarsz lépni?!

Azért írta, mert most ki akarja használni, hogy egy megcsalás után kevésbé bízol a férfiakban, és hátha vissza rohansz akarjaiba, hogy "most akkor mit csináljak?"

Ne dőlj be neki ez egy alattomos szemét alak!

2008. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem csak feltekeny, hogy sikerult tullepned rajta. S probal lebeszleni rola. Ugy akarja feltuntetni szerintem a dolgokat, mintha te lennel a hibas mindenert, s meg o vna megsertodve. Szerintem hagyd.
2008. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!