Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek a rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek a rövid hajú lányok tényleg kevésbé vonzóak mint a hosszú hajúak?

Figyelt kérdés
A rövid alatt olyan 5-10 centis hajat értek, fufruval vagy anélkül...
2014. aug. 31. 19:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten a rövid hajú lányokat keresem. Abból is a vörös színűeket (egyszerűen nem bírom levenni egy ilyen lányról a szemem főleg ha csinos arc is párosul mellé.) Mondanom se kell, hogy ez baromi ritka mivel a nők nagy többségének hosszú a haja.
2014. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi csak nem akarnak megbántani :)
2014. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rövid hajam volt, pontosan ugyanannyi pasi udvarolt, mint előtte, viszont sokkal többen dicsérték a frizurám, mert az valóban fizura volt, formára vágva, nem a szokásos csat és lófarok. Engem baromira zavar a kibontott hosszú hajam, mindig összefogtam. Most is hosszú, lassan megyek levágatni váll fölé, de még olyan hosszú lesz, hogy össze tudjam gumizni:)
2014. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Denis Kenzo: köszi most igazán "megnyugodtam" :D akkor leírom: csak a keményen őszinte véleményeket várom!! :D
2014. aug. 31. 20:23
 15/22 A kérdező kommentje:
#13: ez tényleg az :)
2014. aug. 31. 20:27
 16/22 A kérdező kommentje:
Mármint megnyugtató
2014. aug. 31. 20:28
 17/22 anonim ***** válasza:

Háát igen sokszor a barátok nem mernek őszinték lenni.


De nyugi tuti jól áll neked! biztos vagyok benne.

De lehet h mégsem. Nem tudom. Szóval talán.

2014. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Denis feldobod az estéimet :)
2014. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
37%

13 vagyok

Örülök:) Elhiszem, hogy a fiúknak a hosszú a nőies, de a legjobb barinőmre is akkor ugrottak a legjobban, amikor a lángvörös haját tüsire vágatta. Vagányságot sugároz, persze, tudni kell viselni, és formázni, és egy minimál smink sem árt, hangsúlyozva a szemet, de semmivel sem nőietlenebb, mint az unalmas hosszú haj.

2014. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Anyukámnak jó 20 éve 5-10 centis haja van, de mindig formára vágva és szóval rendesen formázva. Olyan igazi tip-top nő, jó 10 évvel fiatalabbnak is néz ki alapból, de összképileg is, így hiába férjezett állandóan kap bókokat, mert neki ez a haj iszonyat jól áll. Egyetemista koráig volt hosszú haja, de rémesen nézett ki vele... :D


Most megmértem nekem elől 20 centi (fülemet éppen takarja), hátul max 5 centisre van vágva. Évek óta ilyenre vágatom, mert mindig megdicsérik, mert általában a hát középig érő hosszú hajamat vágatom le ilyen rövidre. Állandóan kísérletezek a hosszú hajjal, de megunom, hogy kezelhetetlen és sehogy se áll. Nyáron megsülök tőle, télen nem fér be a sapka alá, csak felfogva lehet elviselni, úgy viszont hülyén nézek ki. Így mindig rájövök, hogy nekem ez a "rövid" kell. Illik a fejformámhoz is, viselni is tudom, és általában a barátomnak is jobban tetszik. Plusz éjszaka nem fekszik rá... :D

2014. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!