Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek a rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek a rövid hajú lányok tényleg kevésbé vonzóak mint a hosszú hajúak?

Figyelt kérdés
A rövid alatt olyan 5-10 centis hajat értek, fufruval vagy anélkül...
2014. aug. 31. 19:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem tök szép a rövid haj
2014. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Bellatrix:3 ***** válasza:

Hát lány és veretes rocker/metálos létemre mondom azt, hogy a rövid haj sokszor sokkal nőiesebb. Az én hajam a fülemig ér és két oldalt fel van nyírva, most éppen vörös. Nem a haj meg nem a ruha teszi a nőt nővé. Akkor lesz szép és vonzó egy nő, ha elégedett magával és jól érzi magát a bőrében. Mert szerintem mindegy, hogy milyen hosszú a haja, vagy hogy öltözik. :D Különben meg a hosszú haj is lehet nagyon-nagyon igénytelen.

Én kb 7 hónapja válltam meg a hátközépig érő hajamtól és egyáltalán nem bántam meg. Sokkal jobban érzem magam ilyen hajjal. :D És megdicsérnek, hogy sokkal nőiesebb mint a hosszú. A pasik is gyakrabban állnak szóba velem, mint azelőtt.

Ne másnak akarj megfelelni, hanem magadnak. :D

N/19

2014. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!