Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyen nehezen nyitok, sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen nehezen nyitok, sose lesz pasim?

Figyelt kérdés

Könnyen elbeszélgetek emberekkel, de ha magamról kellene, mint személy beszélni, nem szeretek, kiszolgáltatottnak érzem magam, hogy elítélhetnek.

Hobbijaimban, munkámban sikeres vagyok (művészeti iskolába járok), ezekrő szívesen beszélgetek.

Most, hogy újra suli, újra ki leszek téve olyan szituációknak, amik kikészítenek. Egész sok ismerősöm van a suliban, de barátaim nem nagyon.

Szóval ha például odajön hozzám valaki tüzet kérni, vagy a kávézóban mellém ül, szeretnék picit "nő" lenni, szóval hogy észrevegyenek a fiúk, akármilyen önzőn meg bután hangzik.

Szerintem egész csinos vagyok (arányaimban), csak szoknyát hordok, szeretem a szép mintákat, a kötött pulcsikat, áll alá érő, vörös hajam van, nem nagyon sminkelek, néha egy erősebb rúzs, meg a szemöldökömet rendben tartom. Nem szeretem a körmeim sem festeni, de rendben tartom őket, szóval igényes vagyok, csak nem szeretem a nagyon puccos dolgokat.

Szóval hogyan kell 16-19 éves fiút "idomítani"?

Tudom, hogy ez így buta kislányos, de nem tudom, mit tegyek, annyi féle tanácsot kaptam már. Volt már barátom, de elköltözött, úgyhogy szakítanunk kellett 3 hónap után.

Köszönöm a segítséget!

16L



2014. aug. 31. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne siettesd a dolgokat, most írtad, hogy volt már barátod, simán lesz újabb. 16 évesen ez a "soha nem lesz" ez meg az annyira elcsépelt...
2014. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress ferfiakat, a 16-19 nem a te korosztalyod...
2014. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából a barátom is 20 volt, ezért az a korosztály inkább szóban forog, viszont iskolában ők vannak.:)
2014. aug. 31. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért érzed azt h neked kell kezdeményezned?
2014. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem is kezdeményezni, inkább megfelelően reagálni a közeledésre.

De kezdeményezni is jó lenne megtanulnom.

2014. aug. 31. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Lányként bármivel nyithatsz, sokkal kisebb a kudarc esélye, mint a fiúk esetében. Vagy éppen mondjuk ha mosolyogsz, meg szemezel azzal aki tetszik akkor lehet nem is kell kezdeményezned mert megteszi helyetted :D de amúgy tényleg bármivel odamehetsz. Mit tudom én pl megkérdezed az időt mert lemerült a telod vagy ilyesmi. Tök alap dolgok nem kell túl dramatizálni a dolgot.
2014. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább azt próbáld majd felismerni, hogy ki az aki szimpatikus Neked, és felé próbálj meg közelíteni.

Ha sokszor a szemébe nézel, tudni fogja, hogy tetszel neki, de...akkor bajban lehetsz, ha olyan, mint pl én, hogy eléggé félénk. Akkor Neked kell megtenni a kezdő lépést, és ha visszautasítást tapasztalsz, az nem az lesz, csak fél, és inkább hanyatt homlok menekül...én is ilyen voltam, vagyok.

2014. szept. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

És melyik kávézóban lehetne melléd ülni? :)

2014. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!