Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha nem lehetnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha nem lehetnél együtt azzal, akit szeretsz, akármilyen erős köztetek egyébként a kötelék (folyt. Lent)?

Figyelt kérdés
Egyedül maradnál, vagy bevállalnál egy másik kapcsolatot, miközben a szíved máshoz húz, akitől elszakított az élet? Van olyan, hogy mégse lesznek együtt, akik összetartoznak?
2014. szept. 1. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne helyes úgy összejönni valakivel hogy mást szeretek. így az új páromtól elvenném az esélyt arra hogy olyat találjon aki tényleg szereti. szóval inkább egyedül maradnék amíg el nem felejtem a régit teljesen
2014. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Megpróbálnám másokkal.Aztán lehet kiderülne, hogy sikerül kiszeretnem az exből :)


Egyébként én úgy érzem,összetartozom valakivel.Mégsem lehetünk együtt.Megpróbáltam időközben mással, nem volt jobb.Szóval most benne vagyok inkább a k/kiban.

2014. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ha nem exről van szó? Valaki, akivel vonzódtok egymáshoz, nagyon jól ki is jöttök, minden olyan tökéletes kölcsönösen, ilyennek álmodtátok az igazit, ha más körülmények között találkoztok, együtt is lennétek, de olyanok a körülmények, hogy nem lehettek együtt, próbálkoztok, de mindig valami bezavar és elsodródtok.
2014. szept. 1. 13:06
 4/12 anonim ***** válasza:
A mai eszemmel nem vállalnék be másik kapcsolatot, hanem inkább az egyedüllét. De hát ez a mai eszem, a korábbi nem igy volt.
2014. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem exről van szó,akkor is megpróbálnám mással,hátha jobb lesz.Ha nem jobb,akkor maradnék egyedül...
2014. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mik azok a körülmények, amik miatt nem lehettek együtt annak ellenére, hogy szeretitek egymást?
2014. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pragmatikus ember vagyok, ha nem lehetek együtt valakivel elmegyek messzire és elfelejtem. Meg lehet csinálni, nem kezdek új kapcsolatba amíg a régit le nem zártam. Amúgy sem hiszek abban hogy 2 ember egymásnak rendeltetett, és igen simán lehet olyan, hogy a körülmények és egyéb dolgok miatt nem lehetsz együtt a szerelmeddel akkor túl kell lépni rajta.
2014. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy miért nem lehettek együtt?
2014. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem csak rólam van szó.


Anyukám egész életében, amíg csak vissza tudok emlékezni, emleget egy bizonyos pasit, akivel együtt voltak és elég viharos volt a szakítás, anyu sokszor úgy beszél róla mai napig, mint ha még mindig belé lenne szerelmes, nem apámba, akivel már 32 éves házasok, interneten felvették a kapcsolatot, nem tudom, pontosan mi történt köztük fiatalon. Apám nem nagyon tud mit kezdeni, sokszor emiatt is feszültség van köztük.


Én nem akarom ezt a hibát elkövetni, nehezen esek szerelembe, és most épp olyanba sikerült, akivel ugyan függetlenek voltunk, mikor megismertük egymást, de mire észrevettük, hogy több van, neki már kapcsolata volt, nem volt alkalmunk találkozni, beszélgetni, rengeteg egyéb elfoglaltságunk volt, most meg visszatartanak a közös ismerősök meg ez a faramuci helyzet.

2014. szept. 1. 15:49
 10/12 anonim ***** válasza:
9 Miért nem beszélgetsz többet édesanyáddal és kérdezed meg egyenesen tőle?
2014. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!