Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS. Még sosem csókolóztam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Még sosem csókolóztam és nagyon félek hogy elszúrom (többi lent) hogyan kell?

Figyelt kérdés

nagyon félek hogy elszúrom és hülyének tűnök... sokan mondjátok h az jön magától.. és ha nekem nem? szóval kérlek adjatok valami tanácsot!:) h hogy rakjam az ajkam vagy valami.. légyszives ne hülyeségeket!! :) és nektek milyen volt az első?

16/L



2014. szept. 1. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

el kell szomorítsalak, de tényleg jön magától, majd a fiú irányít legfeljebb.

nekem fantasztikus volt az első. nyami.

2014. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem jön magától, jönni fog az, csak ne parázz rá. Kinek jobban megy, kinek rosszabbul, de mind gyakorlás kérdése. Emlékszem, az elsőnél én is bizonytalan voltam, de mostanára szerintem jól csókolok, és a barátnőm szerint is.
2014. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hidd el, tényleg jön magától :) én is paráztam, hogy húú biztos elrontom, de ösztönösen csináltam azt mint a srác :D úgyhogy ezen ne aggódj, inkább élvezd a pillanatot ;)
2014. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok köszi 
2014. szept. 1. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!