Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Képesek vagytok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Képesek vagytok úgy is szeretni egy nőt, ha sokáig nem látjátok?

Figyelt kérdés
Ritkán találkoztok, esetleg régóta nem is láttad, de szerelmes vagy belé. Van ilyen valakivel?
2014. szept. 1. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen.

Azt hiszem, ez dönti el, hogy valódi-e az a szerelem. Nem az a nagy szerelem, ahol sülve-főve együtt vannak, hanem az, ahol akkor is szeretik egymást, ha nem tudnak mindig találkozni. Ez egy szerelem igazi próbája.

2014. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, velem már megtörtént. Sokat beszélgettem Vele, és anélkül, hogy láttam volna, már tudtam, hogy fontos nekem, és bele is szerettem az egyéniségébe, a gondolkodásmódjába, a nézeteibe, a hozzáállásába, mindenébe. És ezen az sem változtatott, hogy a megjelenése nem volt tökéletes.
2014. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

9 év azt hiszem elég hosszú idő. 9 éve nem láttam nem beszéltem vele s mégis ma is szeretem. Hosszú és fájdalmas történet...

Mégis újracsinálnám!

2014. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon ritkán látom...van hogy hetekig nem...
2014. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!